Sony představuje své chytré hodinky s Androidem

Sony představuje své chytré hodinky s Androidem

Společnost Sony představila své updateované chytré hodinky smartWatch 2 na veletrhu Shanghai’s Mobile Asia Expo.

Chytré hodinky jsou sestrojeny tak, aby fungovaly jako druhá obrazovka vašeho telefonu s Androidem. Jsou vybaveny technologií NFC (near-field communication – komunikace v blízkém poli), možností připojení, jsou vodotěsné a můžete si je dále personalizovat pomocí aplikací.

Sony je o dvě generace napřed

„Naši konkurenti představují produkty první generace, zatímco my máme již produkt třetí generace, vzniklý díky podnětům více než půl milionu uživatelů v kombinaci s expertními technologiemi Sony. Jen tak může vzniknout nejlepší zařízení typu chytrých hodinek,“ říká Stefan K. Persson, vedoucí oddělení produktů v Sony Mobile Communications.

Chytré hodinky SmartWatch od Sony

Sony SmartWatch – chytré hodinky třetí generace

„Máme více než 200 aplikací, určených pro Sony SmartWatch a již jsme dosáhli více než jednoho milionu stažení. Pokračujeme ve spolupráci s našimi vývojáři, která povede k získání nových neodolatelných zkušeností.“

Aplikace pro sportovce i zaneprázdněné byznysmeny

Tyto zkušenosti by měly zahrnovat například odpovídání na hovory pouhým dotekem na zápěstí nebo pořizování fotografií na vašem vzdáleném telefonu skrze SmartWatch aplikaci. Sportovci ocení aplikaci, která jim pomůže naplánovat cyklistickou trasu pro další víkend nebo třeba Runtastic, aplikaci, která měří váš pokrok v běhání.

SmartWatch samozřejmě obsahují i zcela základní funkce, jako je zobrazování identity volajícího, interaktivní kalendář nebo upozornění na Facebook a Twitter.

Sony SmartWatch by měly být na celém světě dostupné letos v září.

Zdroj: http://mashable.com/2013/06/25/sony-smartwatch-2-android/

Zdroj obrázků: http://mashable.com/2013/06/25/sony-smartwatch-2-android/

Komentáře

Nahoru