Speciální designové okno: více oblohy do bytu

Argentinský architekt Aldan Ferrer Garcia vytvořil okna, která se dají více rozložit a v bytě tak vznikne další prostor k využití. Lidé, kteří mají příliš tmavý byt si tak mohou sednout do tohoto pohodlného okna a pozorovat oblohu i v bytech, kde by zkrátka jinak byla tma. Navíc do bytu vnikne více čerstvého vzduchu. Výrobek „More Sky“ umožňuje pohodlné sezení a je to jedinečný doplněk do domácnosti.

Argentinský architekt Aldan Ferrer Garcia vytvořil výklenková okna, která dodají malým bytům více čerstvého vzduchu i více slunečního světla. Speciální systém oken umožňuje pohodlné sezení přímo v okně. Jeho návrh s názvem „More Sky“ je tak skvělým řešením pro malé a tmavé byty a jedinečním designovým doplňkem.

extending-window-more-sky-aldana-ferrer-garcia-14

extending-window-more-sky-aldana-ferrer-garcia-17

extending-window-more-sky-aldana-ferrer-garcia-2

extending-window-more-sky-aldana-ferrer-garcia-18

extending-window-more-sky-aldana-ferrer-garcia-1

extending-window-more-sky-aldana-ferrer-garcia-20

Zdroj/foto: aldanaferrergarcia

Zajímá se o Internet, optimalizaci webů a nové trendy v oblasti IT. Má ráda cestování, Skotsko, dobrou hudbu a své Donské sphynxe, kteří jí při psaní často dělají společnost. Stále hledá nové výzvy a každý den se probouzí s úsměvem, protože vždy může být líp, ale i hůř. Ráda Vám zprostředkuje informace, které Vás budou zajímat a bavit.

Komentáře

Nahoru