Tisková zpráva: Společnost Eaton získala v roce 2013 ocenění Excellence in Training

Praha, 14. ledna 2014 – Skupina Eaton Corporation, jejíž součástí je i Eaton Elektrotechnika s.r.o., přední výrobce a distributor elektrotechnického zařízení (včetně záložních energetických zdrojů – UPS), získala prestižní ocenění Exellence in Training za inovativnost školících a tréninkových programů společnosti a vysokou úroveň vzdělávání vlastních zaměstnanců. Ocenění Eaton převzal od Národní asociace distributorů elektrotechniky NAED.

Ocenění společností za špičkové vzdělávací programy
Společnosti Eaton a Hunzicker Brothers získaly jako první v roce 2013 ocenění Exellence in Training (dokonalost ve vzdělávání) za skvělé výsledky ve vzdělávacích, školících a tréninkových programech. Tyto dvě společnosti byly oceněny Národní asociací elektrotechnických distributorů (NAED – National Association of Electrical Distributors), která sdružuje výrobce a distributory elektrotechnických zařízení po celém světě a má základnu více než 4400 členů. Předání cen proběhlo v americkém Bostonu na jednom z pravidelných setkání členů NAED, konajících se několikrát do roka.

Klasická školení, on-line kurzy i interaktivní trénink
Prestižní ocenění Excellence in Training reflektuje vysokou úroveň ve vzdělávání zaměstnanců a inovativnost školících programů společnosti. Sdružení NAED u Eatonu vyzdvihovalo zejména široké spektrum možností vzdělávání, od tradičních školení pod vedením odborných instruktorů až po on-line kurzy a interaktivní vzdělávací a tréninkové hry. Eaton svým zaměstnancům také poskytuje on-line navigační nástroje, jež jim pomáhají v každodenní praxi s pracovními úkoly, spojenými s prodejem a podporou produktů společnosti.

Sdružení NAED
NAED je nezisková asociace sdružující výrobce a distributory elektrotechnických zařízení po celém světě (hodnota odvětví, jež sdružuje, je odhadována na 70 miliard dolarů). Uskupení se snaží prostřednictvím monitorování trhu, vzdělávání, výkonnostního testování a výzkumů v daném odvětví pomáhat subjektům zabývajícím se výrobou a prodejem elektrotechnického zařízení a zvyšovat jejich ziskovost a prestiž.

Pro další informace jsme k dispozici na níže uvedených kontaktech nebo navštivte www.eaton.cz nebo www.eatonelektrotechnika.cz .

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru