Tisková zpráva: Společnost Epson představila na veletrhu IFA nové špičkové produkty za rok 2014

Společnost rozšiřuje svou nabídku projektorů pro domácí kino a představuje nejmenší přenosnou inkoustovou tiskárnu na světě

 5. září 2014 – Společnost Epson, světová jednička v oblasti inovací a technologií, dnes na veletrhu IFA 2014 v Berlíně uvádí na trh novou řadu produktů, včetně nejmenší a nejlehčí inkoustové tiskárny formátu A4 na světě, která nese název [1] WorkForce WF-100W. Společnost je jedničkou na trhu mezi výrobci projektorů již od roku 2001[2] a zaměřuje se také na vývoj projektorů pro domácí použití, které vám přinesou skvělé zážitky z promítání na velkou obrazovku, jasný obraz a vynikající barvy. Nyní do této rodiny projektorů přidala tři nové, vysoce kvalitní projektory s technologií 3LCD pro domácí kino s rozšířenými funkcemi.

David Šedina, Natinal Sales Manager Czech Republic & Slovakia, Epson Europe, vysvětluje: „Veletrh IFA je pro nás skvělou příležitostí k tomu, abychom prezentovali své nejnovější produkty, protože se zde setkávají klíčoví prodejci, kupující, odborníci z odvětví a média. Představili jsme zde také tiskárnu WF-100W, světovou novinku, která pro nás otevírá novou kapitolu vývoje. Vytvořili jsme ji s cílem reagovat na významnou potřebu zákazníků – zajistit tisk mimo kancelář. Kvalita obrazu, kterou nabízejí projektory EH-TW6600W, EH-TW6600 a EH-TW570, je pro nás standardem a budeme se ji snažit dále vylepšovat, abychom divákům a fanouškům domácí zábavy mohli zprostředkovat ty nejlepší filmové zážitky ve 2D i 3D.”

Tiskárna WorkForce WF-100W je nejmenší a nejlehčí inkoustová tiskárna formátu A4 na světě a je také snadno přenosná. Má integrovanou baterii, kterou lze kdekoli dobít prostřednictvím rozhraní USB nebo pomocí dodaného síťového adaptéru. Její rozměry jsou 309 x 154 x 61 mm a váží pouze 1,6 kg. Je to také jediná přenosná tiskárna s LCD displejem, která používá pigmetový inkoust. Zajišťuje tedy trvanlivý a rychleschnoucí tisk, u něhož se nemusíte obávat rozmazání. Tiskárna WF-100W má velmi snadné ovládání a jde o jedinou přenosnou tiskárnu s možnostmi připojení prostřednictvím rozhraní Wi-Fi a Wi-Fi Direct1. Nabízí také řešení Epson Connect zahrnující funkce Epson iPrint a Email Print[3]. Tato tiskárna je kompatibilní se službami Google Cloud Print a Apple AirPrint[4].

Tiskárna WF-100W se skvěle hodí pro všechny, kdo potřebují vytisknout dokumenty, faktury a smlouvy mimo kancelář, jako jsou obchodní zástupci nebo opraváři. Lze ji totiž snadno použít v autě, doma nebo v kanceláři klienta. Přestože je tiskárna WF-100W primárně určena k použití na cestách, možnost připojení prostřednictvím Wi-Fi, malé rozměry a nenápadný design oceníte také v případě umístění v prostorách, které vyžadují na pohled estetickou a malou tiskárnu, jako například na recepci v kancelářské budově.

Příznivci domácího kina budou ohromeni novými, vysoce kvalitními projektory pro domácí kino, které přinášejí velkoplošný zážitek ze sledování videa s HD technologií a jasným obrazem s úžasnými barvami. To vše jim přinese skvělou domácí zábavu.

Kvality nových projektorů pro domácí kino EH-TW6600W a EH-TW6600 ocení nejen stávající příznivci velkoplošného promítání, kteří chtějí sledovat nejnovější filmy v kvalitě Full HD, ale také nováčci na trhu s domácím kinem. Tyto dva nové, vysoce kvalitní a cenově dostupné projektory přinesou zábavu do vašeho obýváku. Užijte si skvělý obraz při sledování sportovních událostí a hraní her. Nabízí všechny skvělé vlastnosti špičkového projektoru za přijatelnou cenu. Tyto dva projektory s rozlišením 1080p přináší ostrý, hladký a věrný 2D a 3D obraz s vynikajícím jasem a navíc díky sedmi přesným barevným režimům a automatické optimalizaci barev dosahují stejně vynikajícího bílého a barevného světelného výstupu. Projektory mají snadné ovládání i instalaci, které hravě zvládnou i nezkušení uživatelé. Navíc umožňují pohodlné nastavení v jakékoli místnosti díky posunu objektiv.

Videoprojektor EH-TW570 je připraven pro rozlišení 720p HD a je vybaven nejnovější technologií 3LCD, která umožňuje sledování videí ve 2D a 3D. Jedná se o projektor s nejlepším jasem v nabídce domácích kin od značky Epson, nabízí jas 3000 lumenů a stejně vysoký bílý a barevný světelný výstup. Má čtyři barevné režimy, díky nimž zajistí vysokou kvalitu projekce v jakémkoli prostředí, a dále má dva barevné 3D režimy. Lampa projektoru má dlouhou životnost: 5 000 hodin v normálním režimu a 6 000 hodin v úsporném režimu. Díky tomu se mohou hráči her, filmoví nadšenci a sportovní fanoušci dlouho bavit, než bude potřeba lampu vyměnit.

Tiskárna WF-100W bude k dispozici od listopadu 2014


[1] V porovnání s jinými inkoustovými tiskárnami, které byly na trhu k dostání v srpnu 2014. Rozměry produktu, hmotnost a technické údaje jsou uvedeny na internetových stránkách výrobce.

[2] Zdroj: Futuresource Consulting Limited, www.futuresource-consulting.com

[3] Funkce Epson iPrint vyžaduje bezdrátové připojení. Služba Email Print vyžaduje připojení k internetu. Další informace a seznam podporovaných jazyků a zařízení naleznete na webových stránkách www.epson.cz/connect

[4] Tiskárny s technologií Airprint jsou kompatibilní se zařízeními iPad (se všemi modely), iPhone (3GS nebo novější) a iPod touch (3. generace nebo novější), které mají nainstalovanou nejnovější verzi systému iOS. AirPrint a logo AirPrint jsou ochranné známky společnosti Apple Inc.

Štítky:

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru