Tisková zpráva: Společnost GMC Software Technology získala uznání za vynikající kvalitu řešení komunikace se zákazníky v novém hodnocení

Certifikát SEI SCAMPI* ocenil vysoký stupeň vývoje dvou divizí společnosti GMC – oddělení výzkumu a vývoje a služeb.

Společnost GMC Software Technology, (dále jen GMC), jednička v oblasti řízení komunikace se zákazníky a řízení orientovaného na výkon, dnes oznámila, že získala uznání kapacity úrovně 3 od Institutu CMMI Capability Maturity Model Integration (CMMI) (Stupňovitý model zralosti) od společnosti Kugler-Maag CIE. Jde o souhrn cílů a doporučených pracovních postupů pro vývojové týmy, které vedou ke kvalitnímu plánování a řízení prací a měly by zajistit i odpovídající kvalitu výstupu. Třetí stupeň hodnocení společnosti GMC za vývoj a podporu je důkazem jejího ověřeného výkonu a soustavného úsilí o vysokou kvalitu výzkumu a vývoje a podporu zákaznických služeb v celosvětovém měřítku.

(Logo: http://photos.prnewswire.com/prnh/20130603/618311 )

Společnost GMC považují analytici za jedničku na trhu řízení komunikace se zákazníky [1] díky její platformě GMC Inspire. K tomu bylo důležité prokázat technologickou inovaci spolu s osvědčenou spolehlivostí a zastřešit vše silnou zákaznickou podporou. Tento certifikát představuje záruku kvality pro zákazníky, zejména klientů z velkých, komplexních a vysoce regulovaných průmyslových odvětví, jako jsou například finanční služby. Společnost GMC si přidá toto ocenění CMMI ke stávajícím akreditacím ISO 9001:2008 a několika certifikátům ISO27001:2005, stejně jako uznáním CMMI za otevřené standardy a prvotřídní profesionální služby a podporu.

Generální manažer společnosti GMC Software pro Českou republiku Zbyněk Hodic, který zodpovídá za zajišťování kvality v oblasti výzkumu a vývoje a zákaznické podpory společnosti GMC, řekl : „Jsme na naše výjimečně spolehlivé technologie a řešení velmi pyšní. Poslední akreditace CMMI je dalším oceněním našeho úsilí o inovace, kvalitu a zapálení našich lidí, kteří tyto cíle převádí do reality. Dokazuje, že společnost GMC je vyspělá, agilní a disciplinovaná organizace. Snažíme se inspirovat k realizaci větších nápadů a zároveň usilujeme o co nejvyšší kvalitu, aby měli naši zákazníci klid.“

Uznání kapacity úrovně 3 je důkazem toho, že organizace funguje na „definované“ úrovni. Na této úrovni jsou procesy dobře charakterizované a srozumitelné, jsou popsány v normách, postupech, nástrojích a metodách. Soubor norem organizace, které tvoří základ úrovně 3 je zavedený a stále se zlepšuje.

Poznámka pro vydavatele

*Zkratka SCAMPI znamená Standard CMMI® metod hodnocení zlepšování procesů (Standard CMMI® Appraisal Method for Process Improvement)

Společnost GMC Software Technology AG: Dodává bezproblémová řešení pro řízení komunikace se zákazníky, která usnadňují proces tvorby dokumentů a přinášejí vyšší kvalitu, relevantní komunikaci u všech typů dodávek prostřednictvím tiskových, elektronických a interaktivních kanálů.

1. The Forrester WaveTM: Document Output For Customer Communications Management, Q1 2014 „(The Forrester WaveTM : Dokumenty pro řízení komunikace se zákazníky, 1. čtvrtletí 2014) a Gartner „Magic Quadrant for Customer Communication Management“ („Magický kvadrant pro řízení komunikace se zákazníky“), autoři Karen M. Shegda, Kenneth Chin, Pete Basiliere, 26 . listopadu 2013

Společnost GMC pomáhá tisícům klientům po celém světě z oblasti bankovnictví, pojišťovnictví, maloobchodu, obchodních služeb, telekomunikací a veřejných služeb a zdravotnictví získat odezvu od zákazníků a zvýšit tak jejich spokojenost. Komunikace probíhá o 70% rychleji, zlepšuje provozní efektivitu o více než 50% a rozšiřuje obchodní služby pro lukrativnější příležitosti.

Další informace a oceněném stabilním a škálovatelném řešení GMC Inspire naleznete na: http://www.gmc.net.

Kontakt pro firmy:

GMC Software Technology

Tel : +44-(0)-845-223-2443

Email : press@gmc.net

Asijsko-pacifický region

Rice Communications

Tel : +65-3157-5680

Email : GMC@ricecomms.com

Oblast EMEA

Chameleon PR

Tel : +44-(0)-207-680-5500

Email : GMC@chameleonpr.com

Severní Amerika

Sterling Kilgore

Tel : +1-630-964-8500

Email : sarmstrong@sterlingkilgore.com

https://www.facebook.com/gmcnet

https://twitter.com/gmc_net

http://www.linkedin.com/company/gmc-software-technology

http://www.youtube.com/user/GMCsoftware

https://plus.google.com/108152417667055224090/posts

Logo GMC a GMC Inspire jsou chráněné obchodní značky společnosti GMC Software Technology

Zdroj: GMC Software Technology

Zdroj: ČTK/Protext

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru