Tisková zpráva: Společnost Internet BillBoard nově spravuje reklamní prostor vydavatelství Mladá fronta

Společnost Internet BillBoard nově spravuje reklamní prostor vydavatelství Mladá fronta

Novým klientem firmy Internet BillBoard se stalo vydavatelství Mladá fronta. Internet BillBoard pro něj bude zajišťovat správu a prodej reklamních pozic na webech patřících do jeho portfolia.

“Jsme velmi rádi, že jsme se s Mladou frontou domluvili na spolupráci. Toto vydavatelství patří mezi největší hráče na mediálním trhu a jako takové potřebuje používat špičkové nástroje ke správě a prodeji reklamy. Těší nás, že jsme se partnerem pro tuto oblast stali právě my,” říká Tomáš Horák, obchodní ředitel v Internet BillBoard.

Vydavatelství Mladá fronta patří k předním aktérům na online trhu. V současné době pod něj spadá 19 webů. K nejdůležitějším z nich se řadí euro.cz a finance.cz.

Internet BillBoard nám byl schopen nabídnout řešení, které odpovídá potřebám a standardům reklamního trhu v ČR. Při našem rozhodování sehrály důležitou roli také dlouhodobé zkušenosti a dobré reference, kterými se mohou pochlubit,” říká Erik Dvořák, ředitel divize Online v Mladé frontě.

O společnosti Internet BillBoard, a.s.

Historii Internet BillBoard a.s. můžete sledovat od roku 1996, kdy stála u zrodu významných aktivit týkajících se internetové inzerce, nejprve v podobě projektu Billboard.cz, později v BB Media Projektu. Následovaly projekt BB Kontext a BB Text a rozšíření aktivit do dalších evropských zemí. Od roku 2012 je Internet BillBoard nejrychleji rostoucí společností věnující se RTB (Real Time Bidding) s pobočkami v Turecku a Polsku.

FullSizeRender

Technologie Internet BillBoardu umožní vydavatelům plně spravovat nejen reklamní plochy, ale i konkrétní kampaně. Ad Server se postará o správu kampaní objednaných klienty i koupených přes automatické inzertní tržiště, SSP zajistí efektivní využití prostoru, který umí inzerentům nabídnout programatickou cestou. iBILLBOARD RTB inzerentům zpřístupňuje reklamní plochy největších vydavatelů z celé Evropy a z jednoho místa umožňuje reklamu nakupovat, spravovat, optimalizovat i dostávat potřebné reporty. Poptávky zpracovává v reálném čase podle požadavku na umístění i cílení a postará se tak o nákup za nejvýhodnější cenu s ohledem na rozpočet i cíle.

Celkově Internet BillBoard, a.s. spravuje reklamní prostor převyšující 20 miliard impresí měsíčně a technologické řešení je používáno ve střední a východní Evropě (Slovensko, Polsko, Turecko, Maďarsko, Rumunsko, Lotyšsko, Estonsko či Litva). Společnost je významným dodavatelem služeb a nástrojů pro správu internetového reklamního prostoru a reklamních kampaní. Produkty jsou určeny pro majitele malých i velkých webových stránek, agentury i mediální domy.

Zdroj, text/foto: ibillboard.com

Zajímá se o psychologii, filozofii a pozitivní myšlení. Pravidelně se věnuje modernímu tanci a sportování. Ve volném čase spravuje svůj blog. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla. Stále studuje na univerzitě, ale práce je jejím koníčkem. Cíl je cesta, na které zdoláváte překážky, které vás posilují.

Komentáře

Nahoru