Tisková zpráva: Společnost Kepware zlepšuje efektivitu provozu a schopnost reagovat s novou aplikací Local Historian

Local Historian Plug-In pro server KEPServerEX přináší na trh průmyslové automatizace nové řešení pro shromažďování, ukládání a zpřístupňování historických dat u jejich zdroje.

Historické informace se v automatizaci průmyslu využívají pro zlepšování výkonnosti procesů, řízení aktiv a vytváření hlášení pro regulační orgány. Proto je přístup k těmto informacím velmi důležitý. Provozní i konstrukční týmy vyžadují řešení, která by měla být umístěna blízko zdrojů dat, měla by být schopna ukládat data při vysokých rychlostech a měla by být natolik flexibilní, aby mohly týmy pružně reagovat na požadavky z výrobní linky, vrtacích zařízení, testovací laboratoře, čerpací stanice nebo jiných průmyslových zařízení. Aplikace Local Historian Plug-In pro server KEPServerEX společnosti Kepware Technologies je flexibilní, snadno ovladatelné a cenově efektivní řešení, které poskytuje špičkové nástroje pro stanovování trendů, hlášení a analýzu s přístupem k historickým údajům s využitím aplikace OPC Historical Data Access (HDA).

Logo – http://photos.prnewswire.com/prnh/20130402/NE86794LOGO

Aplikace Local Historian může doplnit stávající model Enterprise Historian, který se využívá v rozsáhlých průmyslových odvětvích jako je například výroba, průmysl ropy a plynu a veřejné služby. Přestože řešení Enterprise Historian bude mít nadále své místo ve velkých firmách jako finální trvalý archív důležitých informací, mnoho firem vyjádřilo potřebu menší pružnější aplikace, která by se dala snadno konfigurovat a umožnila by otevřený přístup k analýze třetích stran a nástroje pro vytváření reportů v místě shromažďování dat.

Aplikace Local Historian Plug-In společnosti Kepware obohacuje komunikační platformu KEPServerEX o přenos informací do jejího vysokorychlostního uložiště dat. Local Historian přenáší historické informace do aplikace podle požadavků klienta nebo standardních klientských aplikací, které odpovídají normám OPC HDA pro vizualizaci dat, hlášení a analýzu. Vzhledem k tomu, že design aplikace Local Historian odděluje ukládání dat a vizualizaci, mohou si uživatelé zvolit řešení pro vizualizaci nebo reporty, které nejlépe vyhovuje jejich specifickým potřebám.

Společnost Kepware testovala tuto aplikaci s mnoha produkty pro stanovení trendů a hlášení třetích stran, aby ověřila implementaci své aplikace OPC HDA a zajistila bezproblémový provoz pro uživatele. Mezi produkty pro vytváření hlášení, u kterých společnost Kepware dokončila testování, patří i program XLReporter od společnosti SyTech.

„Aplikace Local Historian společnosti Kepware je komplexní řešení, které vychází z dlouhodobých zkušeností společnosti Kepware v oblasti automatizace,“ řekl Peter Kaprielian, technický ředitel společnosti SyTech. „Otestovali jsme ji naplno s XLReporter a oba produkty spolu fungovaly bez problémů. Spolu se společností Kepware se snažíme poskytovat našim produktům vysoce kvalitní podporu.“

Aplikace Local Historian Plug-In podporuje vysokorychlostní protokolování do 10 milisekund a odstupňované licencování pro až deset tisíc tagů. Otevřené standardy umožňují přístup k lokálně uloženým datům pro více klientů bez dalších nákladů na jejich připojení. Prosím navštivte společnost Kepware online a můžete získat další informace a ukázku softwaru zdarma. Kompletní seznam produktů pro stanovování trendů a vytváření hlášení třetích stran, které byly s touto aplikací testovány, získáte u zástupce společnosti Kepware na telefonním čísle +1-207-775-1660 x208 nebo emailu sales@kepware.com.

O společnosti Kepware Technologies

Společnost Kepware Technologies je soukromá firma, která se zabývá vývojem počítačových programů. Má centrálu v Portlandu v americkém státě Maine. Společnost Kepware nabízí portfolio softwarových řešení, která pomáhají podnikům propojit různá automatická zařízení a softwarové aplikace. Od vrat závodu po vrty a větrné elektrárny, společnost Kepware nabízí své služby celé řadě zákazníků v různých segmentech mezinárodních vertikálních trhů, jako jsou například výroba, ropa a plyn, automatizovaná výstavba, distribuce energie a další. Společnost byla založena v roce 1995 a v současné době dodává své produkty do více než 100 zemí. Softwarová řešení společnosti Kepware pomáhají tisícům podniků zlepšovat provoz a rozhodování.

Na stránkách www.kepware.com naleznete další informace. Bližší představu o společnosti a její kultuře si můžete udělat prostřednictvím firemního videa, které je k dispozici zde.

O společnosti SyTech, Inc.

Společnost SyTech nabízí od roku 1991 počítačové programy pro vytváření reportů a analýzy. Jsme uznávaná jednička v modernizaci technologií využívaných pro automatizaci a distribuci reportů ve formátech Excel a PDF a formátech pro web. Díky našemu modernímu přístupu se naše produkty rychle zapojují, jsou spolehlivé a cenově efektivní. Produkty společnosti SyTech mají ve své nabídce distributoři počítačových programů pro automatizaci a výrobci originálního příslušenství a využívají se ve více než 80 zemích na celém světě. Oceněný počítačový program XLReporter využívají malé firmy na komunální úrovni stejně jako přední mezinárodní výrobci.

Další informace naleznete na internetové adrese www.SyTech.com.

Kontakt pro média:

Ryan Lilly

Tel : +1-978.518.4533

Email : rlilly@matternow.com

Zdroj: ČTK/Protext

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru