Společnost Miele byla vyhlášena nejlepší značkou všech dob

Společnost Miele, výrobce špičkových spotřebičů pro domácnost i profesionální provozy s celosvětovou působností, byla v Německu vyhlášena jako nejlepší značka všech dob. Žádná jiná produktová značka není v posledním desetiletí spotřebiteli v Německu hodnocena tak výborně jako Miele.

Miele

Vyplývá to ze seznamu nejlepších značek německého žebříčku „best brands“. U příležitosti desátého výročí této iniciativy obdržel nyní průkopnický výrobce z Güterslohu v kategorii nejlepší produktová značka speciální ocenění „Nejlepší značka všech dob“. Druhé a třetí místo zaujímají Lego a Nivea.

Pořadí v hodnocení nejlepších značek je založeno na průzkumu GfK zabývajícím se tržním úspěchem známých značek z asi 40 průmyslových odvětví. Toto hodnocení je v Německu jediné, které posuzuje značky jak podle jejich úspěšnosti na trhu, tak podle jejich obliby mezi spotřebiteli.

Zdroj: Tisková zpráva Protext.cz

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru