Tisková zpráva: Společnost Y&R povýšila Michaela Sussmana do pozice globálního prezidenta pro model BAV

Y&R posiluje svůj závazek rozvíjet model BrandAsset® Valuator prostřednictvím zvýšené integrace agentur a regionálních center.

David Sable, globální generální ředitel společnosti Y&R, dnes oznámil, že povýšil Michaela Sussmana na globálního prezidenta pro systém BAV® společnosti Y&R. Sussman působí v Y&R již 17 let. Ve své předchozí funkci byl globálním ředitelem pro analytické vhledy a strategie ve společnosti Y&R Advertising. Michael dohlíží na patentovaný značkový model BrandAsset® Valuator společnosti Y&R, což je systém globální databáze a dalších kvantitativních nástrojů nezbytných pro strategické řízení agentury. Nyní bude řídit dohled nad integrací a růstem modelu BAV® v rámci celé agentury.

Michael se zúčastnil vývoje BAV® již krátce po jeho vzniku,“ řekl Sable. „Michael je agentuře velmi oddán, a je nadšen pro obchodní značky. Je mistrem v interpretaci dat a dokáže o nich vyprávět zajímavé historky.

Michael byl součástí našeho týmu BAV® již od jeho počátků, a je absolutně nejvhodnějším člověkem, který nám může pomoci rozšířit model BAV® na klíčové trhy. Toto je pro model BAV® významná chvíle. Dnes, ve 20. roce své existence, zůstává největší databází spotřebitelského vnímání značek. Michaelovým zásadním úkolem bude neustále udržovat a diferenciovat jeho význam na trhu.“

Kromě spolupráce se Sandy Thompson, globální ředitelkou společnosti Y&R pro plánování výzkumu, bude pokračovat v integraci BAV® a analýz se strategickým procesem Y&R. Povede konzultace s klienty agentury a zaměří se na řízení prostřednictvím vůdcovství. Dále bude Sussman dohlížet na globální výzkum BAV® a na proces získávání klientů. Sussman dostal za úkol zvýšit množství studií dostupných značek prováděných na důležitých trzích. Tento rok běží již osm nových studií.

Kromě toho Michael zorganizoval tým regionálních strategických vedoucích na klíčových trzích společnosti Y&R („centra odborných znalostí“), jejichž cílem je pomáhat řídit globální proces získávání klientů. Tento tým bude podporovat větší spolupráci a sdílení myšlenkového vůdcovství prostřednictvím sítě Y&R a podporovat hlubší konzultační vztahy BAV® s klienty Y&R po celém světě.

„Je to pro mě čest, že mohu učinit další krok v mé kariéře u společnosti Y&R. Jsem velmi nadšený z budoucnosti BAV®, protože pracujeme se strategickými vedoucími v rámci celé sítě. Naším cílem je posunout dopad našich studií a vhledů založených na datech na novou úroveň,“ řekl Sussman. „Jsem hrdý na svých 17 let zkušeností s projektováním výzkumu, s interpretací dat a zkoumáním hodnoty značek pro klienty společnosti Y&R pomocí metrik BAV® a s integrací těchto poznatků na globální úrovni.

Partnerem Sussmana a jeho týmu v další spolupráci bude John Gerzema, předseda představenstva a generální ředitel společnosti BAV® Consulting. Jeho tým bude zajišťovat větší součinnost Y&R Advertising se společností BAV® Consulting, která má svou vlastní klientskou základnu.

„Michael a já jsme ušli dlouhou cestu,“ řekl Gerzema. „Michael žije a dýchá pro BAV již mnoho let. Díky tomu získává neustále nové pohledy na data a model BAV. Těšíme se na Michaelův rozvoj regionálních center v rámci celé společnosti Y&R. Jsem si jist, že naši klienti budou mít z této nové infrastruktury užitek, a mám radost, že budu s Michaelem opět spolupracovat v jeho nové roli.“

O společnosti Y&R

Y&R je jednou z předních světových společností v odvětví marketingové komunikace. Skládá se ze společností Y&R, kultovní reklamní agentury; VML, jedné z nejuznávanějších a nejrychleji rostoucích digitální agentur na světě a iconmobile, jedné z prvních mobilních marketingových společností.

Největším podnikem společnosti Y&R je Y&R Advertising. Má 187 kanceláří v 91 zemích po celém světě. Ke klientům Y&R Advertising patří kromě mnoha jiných také společnosti Campbell’s Soup Company, Colgate-Palmolive, Danone, Virgin Atlantic, Xerox, GAP, Land Rover a Telefonica.

Y&R je součástí společnosti WPP (burzovní index NASDAQ:WPPGY).

Sledujte nás na:

@YoungRubicam a @YoungRubicam

Kontakty

Y&R

Jordana Altman, 212-210-3715

jordana.altman@yr.com

Zdroj: Y&R

Tuto tiskovou zprávu najdete online na adrese:

http://www.businesswire.com/news/home/20140529006471/en

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

(BW)

Zdroj: ČTK/Protext

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru