Sport.cz představuje fotbalovou Fantasy ligu

Oficiálně Gambriuns liga, podomácku také nazývaná kaprliga nebo pralesní liga. Češi fotbal rádi hrají i sledují a ostatně i ta kvalita naší ligy pomalu stoupá a dává jemně zapomenout na předchozí skandály (nesmrtelně zdokumentované legendárním videem Ivánku, kamaráde, můžeš mluvit?). Ale k věci: server Sport.cz prezentuje tzv. Fantasy ligu, která navazuje na podobné populární projekty ve světě.

Vše je zcela zdarma. Princip hry je triviální: všichni hráči Gambrinus ligy jsou hodnoceni a stojí určité množství fiktivních dolarů. Vy si pak můžete poskládat svůj dream team (nebo fantasy team, chcete–li) podle svých chutí a osobních preferencí. Okopírování kádru Plzně a Sparty s Lafatou jako žolíkem zabrání pravidlo maximálně tří hráčů z jednoho klubu. Podle skutečného vývoje následujícího kola pak vaši hráči opět dostanou body a vy budete mít víc (nebo méně) peněz na opětovné složení kádru.

Stručně řečeno, Fantasy liga je fotbalový manažer křísnutý skutečnými událostmi. Pokud bude populární, Sport.cz přidá další sporty – jako žhavý kandidát na expanzi se jeví hokejová extraliga. Projekt je zatím v plenkách, proto běžte, hrajte a poskytujte zpětnou vazbu!

Zdroj: fantasy.sport.cz

Komentáře

Nahoru