Tisková zpráva: Spotřební úvěry Essox na e-shopech Webgarden

15.5.2014 WEBGARDEN s.r.o. rozšířil platební metody svých e-shopů o spotřební úvěry Essox.

Essox je mezi spotřebiteli oblíbená forma financování na dluh a na českém trhu má již více než 20 letou tradici. Mezi platebními metodami e-shopů Webgarden doplňuje platbu převodem, platební kartou a PayPalem. Jednatel firmy Martin Čelikovský vysvětlil: „Přidání plateb Essox do našich e-shopů zvýší zájem nakupujících a může hrát rozhodující roli, zda potenciální zákazník nákup dokončí či z e-shopu odejde.“

Proces nakupování na úvěr je jednoduchý. „Nakupující při volbě platby v košíku zvolí Essox. Potom je přesměrován na formulář, kde zažádá o úvěr vyplněním svých osobních údajů. Provozovatel e-shopu obdrží od Essoxu e-mail s potvrzením poskytnutí úvěru a obě strany jsou spokojené“, dodal k novince Martin Čelikovský.

Webgarden je původní česká online platforma pro tvorbu stránek a e-shopů bez znalosti webových technologií. V ČR má tradici od ledna 2006. Mimo ČR je populární také ve Španělsku a Rumunsku. Nabízí nástroje k intuitivní tvorbě malých stránek i ke správě rozsáhlých webů se strukturovanou redakcí.

KONTAKT:

Martin Čelikovský 777 155 405 martin.celikovsky@webgarden.cz

Zdroj: ČTK/Protext

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru