Tisková zpráva: Spuštěno nové HyperZbozi.cz v moderním designu

Spuštěno nové HyperZbozi.cz v moderním designu

Společnost HyperMedia, a.s. spustila svůj projekt HyperZboží.cz v nové verzi.

Společnost HyperMedia, a.s., provozovatel úspěšných internetových projektů různého tematického zaměření, která působí nejen v ČR, ale i v dalších více než 30 zemích světa, spustila svůj portál HyperZboží.cz (http://www.hyperzbozi.cz) v novém, moderním designu. Vedle uživatelsky atraktivního a přehledného prostředí představuje HyperZboží.cz zcela nový systém, který tento portál výrazně odlišuje od ostatních porovnávačů zboží a cen.

Hlavní službou portálu HyperZboží.cz zůstává vyhledávání a porovnávání cen nejrůznějších druhů zboží v internetových obchodech. Rozsáhlá databáze HyperZboží.cz obsahuje více než 32 miliónů produktů z více než 13.000 registrovaných e-shopů, přičemž tato čísla se každým dnem zvyšují. Cílem nového HyperZboží.cz je maximálně zkvalitnit a díky novým technologiím i zrychlit tyto nadstandardní možnosti srovnávání cen široké nabídky na internetovém trhu, a to jak z hlediska uživatelů, tak z hlediska internetových obchodů.

Vedle kvalitativního vylepšení portálu HyperZboží.cz společnost HyperMedia, a.s. neustále pracuje i na jeho vylepšení z hlediska kvantity. Počet registrovaných e-shopů a produktů k porovnání se každým dnem zvyšuje. Uživatelům tak portál HyperZboží.cz nabízí skvělou příležitost nalézt tu nejvýhodnější cenu na internetovém trhu. HyperZboží.cz otevírá možnosti i internetovým prodejcům, kteří zde mohou oslovit statisíce nových potencionálních zákazníků, jež při nákupu čím dál častěji využívají služby tohoto vyhledávače a porovnávače cen.

K vytvoření nové verze HyperZboží.cz byla použita moderní technologie ASP.NET, jež je součástí .NET Framework. Společnost HyperMedia, a.s. jako jedna z prvních v České republice použila pro vývoj a provoz tohoto složitého softwarového řešení cloudovou platformu Windows Azure od společnosti Microsoft, na které využívá databázovou službu SQL Azure a službu serveru WebRole. Výsledkem přechodu na tyto moderní technologie je rychlejší načítání stránek a přesnější filtrování a třídění produktů.

HyperMedia, a.s.

Společnost HyperMedia, a.s. založili v roce 2003 Petr Beneš a Jan Šmidák portálem HyperInzerce.cz, který je v současné době největším inzertním portálem v České republice a je rozšířen do třiceti zemí. Nyní, tedy o necelých deset let později, patří HyperMedia, a.s k nejvýraznějším hráčům na českém trhu v oblasti provozování internetových portálů. Společnost dosud vlastní 32 portálů v České republice, které poměrně rychle získaly vysokou oblibu uživatelů, jejichž počet neustále roste, a tím posilují významnou pozici společnosti – tyto projekty navštěvují miliony lidí a mají stovky tisíc registrovaných uživatelů.

Kontakt:

Oddělení Marketingu

HyperMedia, a.s.

Email: marketing@hypermedia.cz

http://www.hypermedia.cz

Zdroj: ČTK/Protext

Komentáře

Nahoru