Tisková zpráva: Staň se tváří Kinder čokolády – Jedinečná příležitost pro děti

Oblíbená mléčná čokoláda Kinder v letošním roce opět mění tvář na obalu. Jedinečnou příležitost stát se tváří této chutné cukrovinky mají i české děti. Společnost Ferrero vyhlásila soutěž o 10 výherců, jejichž tváře se objeví na jaře roku 2015 na limitovaných obalech Kinder čokolády. Soutěž probíhá společně v České i Slovenské republice od prvního září do konce října 2014.

Zúčastnit se může každý, kdo zakoupí balení čokolády Kinder se soutěžním obalem, zaregistruje se na webových stránkách nebo na Facebookovém profilu Kinder a nahraje fotografii svého dítěte, které je ve věkovém rozmezí 4 – 12 let, spolu se soutěžním kódem z obalu do připravené aplikace. Celkem proběhne osm hlasovacích kol. Z každého soutěžního kola postupuje deset finalistů s největším počtem hlasů od veřejnosti. Porota pak vybere 1 výherce z každého kola a další dva výherce ze všech účastníků soutěže. Celkem tedy bude vybráno 10 vítězů. Každý finalista získá sladkou výhru a fotografie výherců se objeví na obalech Kinder čokolády.

Více informací a úplná pravidla soutěže naleznete na www.kinder.cz.

Štítky:

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru