Startup OMGYes bourá sexuální tabu

Před nedávnem vznikl startup OMGYes, který se snaží zbourat sexuální tabu. Přichází s aplikací, která svou technickou propracovaností předčí drtivou většinu aplikací na trhu. Ženy, které projekt podporují, udělaly průzkum mezi 2 000 ženami ve věku od 18 až 95 let. A díky průzkumu byla vytvořená databáze s mnoha klíčovými technikami, se kterými ženy dosáhnou vrcholu. Aplikaci dokonce doporučila svým fanouškům Emma Watson.

Uspokojení ženy je téma, o kterém se ve světě příliš nemluví. Nicméně skupina žen se snaží tento trend změnit, a proto sestavila sexuální vzdělávací program. Propracovanost systému je takřka dokonalá. Oblíbila si ho dokonce samotná herečka Emma Watson, který ho doporučila svým fanouškům.

omgyes

OMGYes bourá sexuální tabu

V rámci vzdělávacího programu dostanete přístup k desítkám interaktivních tutoriálů, se kterými se naučíte uspokojit ženu. Nespornou výhodou je, že obdržíte real-time feedback. Na svém mobilním telefonu anebo tabletu se budete snažit správně dotýkat ženy na videu. A poté aplikace vyhodnotí, zda to děláte správně.

„Chceme, aby se toto téma přestalo ignorovat. A chceme ho vytáhnout z tmavých koutů internetu,“ prozradili tvůrci startupu.

Zajímavostí je, že téměř polovinu ze čtyřiceti tisíc registrovaných uživatelů, tvoří právě ženy. Program není určený výhradně pro muže, dokonce sama žena ho využije pro své vlastní potěšení.

couple-731890_1280

Uspokojení ženy je téma, o kterém se nemluví.

„Na internetu se naučíte cizí jazyk, hrát na hudební nástroj a dokonce můžete přes internet studovat vysokou školu. Nyní je čas přinést vzdělávací program také na to, jak uspokojit ženu,“ prozradili zakladatelé.

Abyste získali přístup k tutoriálům, musíte zaplatit jednorázový poplatek ve výši 746 Kč. Konečně se přestanete na sex dívat přes prsty, protože se jedná o běžnou součást života.

Každý to rád bez pravopisných chyb.

Komentáře

Nahoru