Station.cz nově patří společnosti Gransy s.r.o.

Station.cz nově patří společnosti Gransy s.r.o.

Webhosteru Station.cz přibyla v patičce nová poznámka. Tou je nový majitel. Nově tam totiž můžeme vidět společnost Gransy s.r.o, která webhostera skutečně odkoupila. Station.cz dne 15.02.2011 na svých stránkách oznámil překonání hranice 9000 aktivních webhostingových účtů, ted se však v tiskové zprávě mluví o převodu vlastnictví na společnost, s níž Station v minulosti již spolupracoval. Gransy tímto získala přes 5000 nových klientů.

„Pokračujeme v dosavadním trendu rozšiřování našeho portfolia a věřím, že akvizice projektů station.cz a e-domena.cz umožní dalším zákazníkům nabídnout široké spektrum našich služeb, kterými rozšíříme stávající nabídku. Webhosting station.cz je na trhu již od roku 2006 a věřím, že mnohaleté zkušenosti, které v oblasti provozu hostingových služeb máme, umožní další progresivní růst a přivede další spokojené zákazníky. S dosavadním provozovatelem, společností universe centrum s.r.o. dlouhodobě spolupracujeme a samozřejmostí je i spolupráce na bezproblémovém převzetí provozu služeb, od zázemí po zákaznickou podporu,“ řekl v tiskové zprávě Jan Horák, ředitel společnosti Gransy s.r.o.

Štítky: ,

Petr je jedním ze spoluzakladatelů diskuzního portálu RostWorld.cz. Podílel se na složení moderátorského týmu a dodnes je jedním z nejvyšších lidí z RostWorldu. Drží se v anonymitě, ale rozhodl se pomoci i našemu magazínu. Proto se bude starat o zajímavé články ze světa IT a rozhovory se členy magazínu.

Komentáře

Nahoru