Statistiky mluví jasně: V pátek se dle Seznamu díváme na Youtube

Pokud se podíváme na hledanost různých výrazů přes Seznam.cz, zjistíme, že se vyhledávají v různé dny mnohé opakující se výrazy. V pracovním týdnu vévodí k jeho konci především vyhledávání YouTube. To, že nejvyhledávanějším výrazem se stal Facebook, nikoho až tolik neudiví, jelikož i jeho četnost vyhledávání je konstantní. Youtube ale v pátek doslova exploduje.  
Nejhledanější výrazy v týdnu

Uživatelé mnohdy nepoužívají adresní řádek

Výsledek hledanosti můžeme v každém případě zjistit především podle toho, že si uživatelé pletou adresní řádek s řádkem vyhledávače konkrétního rozcestníku typu Seznamu či Googlu. Adresu tak napíšou do vyhledávání a pak jsou až přesměrování na Youtube.

Většinou se vyhledává večer

Při pohledu na graf také zjistíme, že většina vyhledávaných výrazů stoupá z hlediska frekvence vyhledávání hlavně večer. Důlkazem budiž uložto anebo bazos. Výjimkou budiž pouze výraz porno, které žádné abnormality v četnosti vyhledávání během dne nevykazuje.

Zdroj: http://www.lupa.cz/clanky/patek-je-v-cesku-podle-seznamu-dnem-youtube/

Zkušený učitel na základní škole, který se zajímá o vše možné i nemožné. Copywriter orientující se na různou tematiku. Spoluvlastník úspěšného webu www.inzahrada.cz a majitel webů www.nasdum.eu,www.nasezahrada.com,www.filmyprokazdeho.eu a dalších. Svými texty snad nikoho neunudím a budou se líbit...

Komentáře

Nahoru