Štítek: Adidas

adidas

VIRAL: Adidas nechtěl reklamu od studenta. Ale nyní může litovat, protože dojemné video se stalo hitem internetu

Moldavský student režie Eugen Merher žije od svých šesti let v Německu. Vytvořil video pro společnost Adidas, nicméně ta se k dojemnému příběhu Break Free nevyjádřila. A nyní může pouze litovat, protože video se stalo virální a během necelého měsíce získalo na YouTube přes 8,5 milionu vidění.

adidas-biosteel-synthetic-silk-2-728x546

Adidas vyrobil biologicky rozložitelné tenisky z umělých pavoučích vláken

Společnost Adidas představila první tenisky vyrobené z umělého pavoučího vlákna zvaného Biosteel, přičemž se jedná o stoprocentně biologicky rozložitelné vlákno. To je získané ze stejných bílkovin, které používají pavouci k výrobě pevných a pružných pavučin.

20110425-adidas-107

Společnost Adidas vrací výrobu do Německa, místo lidí chce ale zaměstnat roboty

Boty od oblíbené značky Adidas se už brzy budou vyrábět v Německu a budou je vyrábět roboti. Firma tak chce snížit náklady a urychlit dodávky zákazníkům na svých hlavních trzích. Už na začátku příštího roku by mělo být vyrobeno přibližně 500 kusů běžeckých bot, které vyrobí převážně roboti.

adidas-photo-app-1

Pro fotografy: Jak zajistit, aby nikdo neměl stejné boty jako vy

Je to naprosto jednoduché. Prostě si potisknete boty fotkou. Adidas si myslí, že je to skvělý nápad a že ho budou chtít všichni využít. Protože kdo by na svých botách nechtěl nosit oběd nebo třeba fotku manželky?

Jony Ive přetváří věci

Jony Ive přetváří věci

Nový barevný redesign iOS 7 získal spoustu kladných ohlasů, které tvrdí, že Apple udělal krok správným směrem, ale i spravedlivý podíl kritiky. Nikdo z těchto kritiků však nebyl tak kreativní jako ti, kteří se zapojili do projektu na Tumblru nazvaném „Jony Ive přetváří věci“.
Nahoru