Dnes vyšlo 1 článků

Štítek: Aktualizace

zoom

Na Instagramu se konečně dají přibližovat fotky i videa

Instagram posledního půl roku představuje jednu novinku za druhou a teď přichází další, kterou uživatelé určitě ocení. Fotky na něm se nově dají přibližovat, což doposud nebylo možné.

apple-1284223_1280

Apple vydává důležitou aktualizaci, která chrání před nebezpečným malwarem

Bezpečnostní pracovníci identifikovali tříhlavé monstrum, které dokáže uchovávat záznam zvuku, získat hesla, číst textové zprávy, nahrávat hovory a sledovat uživatele. Všechny verze od iOS 9.3.4 a nižší jsou zranitelné.

instagram

Nové funkce ve videích na Instagramu

Není to ani měsíc, co Instagram spustil novou funkci, která napodobuje Snapchat, a teď vydává další novinku. V rámci aktualizace tiše přidal možnosti do videa. Možná jsou to maličkosti, ale pokud natáčíte na Instagram, rozhodně vás potěší.

facebook messenger design 2

Velká změna designu aplikace Facebook Messenger

Sociální síť Facebook oznámila, že aplikace Facebook Messenger dostane zcela nový vzhled. Ačkoliv byly zveřejněné prozatím snímky pro iOS, předpokládá se, že stejná změna nastane také u verze pro Android. Vzhled domovské obrazovky byl navržený tak, aby aplikace nabízela mnohem více než pouze chronologicky seřazené konverzace. Zobrazovat se budou také boxy s informacemi o vašich kontaktech a další.

Outlook-out-of-preview-1b-1024x576

Z Outlooku se stal moderní a chytrý nástroj

Zdá se to téměř nemožné, ale Outlook je tu s námi už dvacet let. Kdysi se jmenoval Hotmail a vypadal úplně jinak. Dnes už možná není tolik populární, protože můžete používat mnoho jiných e-mailových klientů, ale Microsoft se stále snaží ho vylepšovat. Novinek je mnoho.

facebook-messenger-header-664x374

Velká aktualizace Messengru přinese integraci SMS a podporu více účtů

Vypadá to, že největší sociální síť připravuje velkou aktualizaci pro svůj Messenger. Pravděpodobně přinese integraci SMS a podporu více uživatelských účtů. U některých uživatelů Androidu se už novinky objevily, nicméně zatím v rámci testování.

error-53-1200

Error 53, chyba, která vám zlikviduje váš iPhone

Věřili byste tomu, že existuje softwarová aktualizace, která dokáže zničit váš iPhone? Doopravdy, nová aktualizace iOS 9.0, která je dostupná na iPhone 6 to umí. Stačí, abyste měli iPhone opravený v neautorizovaném servise či poškozený pádem na zem.

1q

V iOS 9.3 beta lze odstranit výchozí aplikace

Stejně jako jiní výrobci také Apple dává do svého mobilního operačního systému mnoho výchozích aplikací, které velká většina lidí nikdy nevyužije. Zabírají nejen paměť, ale i místo na úvodní obrazovce. Brzy se jich snad budeme moct zbavit.

Screenshot_1

Mobilní aplikace Skype už brzy přidá jednu z nejžádanějších funkcí!

Microsoft už brzy přidá do své mobilní aplikace Skype jednu z nejžádanějších funkcí a to skupinové videohovory, které budou dostupné v mobilních aplikacích pro iOS, Android a Windows 10. Společnost navíc doufá, že díky této aktualizaci získá Skype nový impuls a stane se tak mnohem populárnější.

Wallpaper-OS-X-El-Capitan-Mac-2

Nainstaluj si OS X El Capitan už dnes! A zkus vše, co umí

Jste majitelem Macbooku či nějakého z řady skvělých produktů obsahující slovo „Mac“ a čekáte na novou aktualizaci jako na smilování? El Capitan se má k uživatelům dostat 30. září. My vám poradíme, jak ho získat už dnes!

21505988780_2e2f7abddb_z

Funkce, která měla ušetřit paměť, jsme se nedočkali ani v iOS 9.0.1

Jednou z klíčových funkcí iOS 9 mělo být tzv. „app slicing“. Především lidé s 16GB paměti ve svém iPhonu se na ni těšili jako na smilování. Měla totiž ušetřit místo. Jenže kvůli chybě iCloudu jsme se jí nedočkali.

Úprava fotek i pro webovou verzi

V nové aktualizaci přidá Facebook nové nástroje pro editaci fotografií

Sdílet fotku bez filtru či jiných úprav – vážně? Editovat fotografie je v současné době samozřejmostí, která nezabere déle než 2 minuty (pro člověka se základní znalostí digitálního světa).

send-10-snaps

Všimli jste si trofejí ve Snapchatu?

V nedávné aktualizaci Snapchatu se objevil Travel Mode, který vám sníží spotřebu dat tím, že se snapy přátel nenačítají automaticky ale až po klepnutí. Nově také lze do jedné fotky přidat spoustu smajlíků různé velikosti. Ale to není všechno.

5588953445_04145e42f2_b

Google připravuje doposud největší aktualizaci Androidu

Nejziskovějším produktem společnosti Google je jednoznačně operační systém Android. V několika následujících dnech se objeví nová, historicky největší aktualizace tohoto operačního systému. V minulých měsících byla odhalena velká bezpečnostní chyba, kvůli níž…

CTB-Locker-550x362

Falešný e-mail o aktualizaci na Windows 10 vám zašifruje soubory

Zdá se, že někdo chytře využil rozruchu kolem aktualizace na Windows 10. Světem internetu se totiž šíří falešný e-mail, který vás vybízí k updatu. A pokud mu uvěříte, nedostanete se ke svým datům, dokud nezaplatíte.

Nahoru