Štítek: bezdrátová sluchátka

airpods-strap-3

S tímto kablíkem bezdrátová sluchátka AirPods neztratíte

Společnost Apple představila na letošní konferenci Keynote 2016 bezdrátová sluchátka AirPods. V České republice budou k dostání koncem října za bezkonkurenční cenu 4 990 korun. AirPods snoubí celou řadu funkcí a bezdrátovou technologii. Nicméně, nevýhodou je, že pokud zrovna nebudete mít pecky v uších, snadno a rychle je ztratíte.

airpods-sluchatka

Bezdrátová sluchátka AirPods snoubí jednoduchost a technologii

Společnost Apple představila sluchátka AirPods, která přichází s inovativní bezdrátovou technologií vycházející z technologie Bluetooth. Tato sluchátka jsou ojedinělá tím, že nemají žádný kabel, tedy ani kabel mezi pravým a levým sluchátkem. A nabíjení je zajištěno přes dockovací stanici, která slouží i jako cestovní či přenosná krabička pro sluchátka.

samsunggeariconx2

Samsung byl rychlejší než Apple! Představil bezdrátová sluchátka, která všichni čekají u iPhonu 7

Společnost Samsung představila dvojici nových produktů. Prvním produktem je sada bezdrátových sluchátek Gear IconX, která svým designem připomínají populární Bargi Dash. Sluchátka jihokorejského giganta se připojují k mobilnímu telefonu prostřednictvím bezdrátové technologie Bluetooth. A druhým produktem je vodotěsný fitness tracker Gear Fit 2 s 1,5 palcovým zakřiveným Super AMOLED displejem, GPS a monitorem srdečního dechu. Ale zaměříme se především na specifická sluchátka.

812b2a4ce2515d0426d1c07b72116a30_original

Kickstarter #27: BatBand – Sluchátka, s kterýma budete vnímat i svět kolem vás

Sluchátka BatBand jsou další skvělou vychytávkou! Díky těmto sluchátkům budete moct poslouchat hudbu, přijímat hovory a zároveň být v kontaktu s okolním světem.

pugz2

Kickstarter #24: PUGZ – Nejmenší bezdrátová sluchátka, která nabijete pomocí mobilního telefonu

Slyšeli jste už o nejmenších bezdrátových sluchátkách na světě? Sluchátka mají minimální velikost. Jsou tvarovány tak, aby padly úplně každému. Sluchátka jsou bezdrátová a dají se nabít prostřednictvím vašeho mobilního telefonu kdekoliv a kdykoliv. Projekt nyní boduje na crow-fundingovém portálu Kickstarter.

Nahoru