Štítek: Brusel

brusel

Sociální sítě vyjadřují podporu Bruselu hranolkovým prostředníčkem a objetím z Francie

V úterý 22. března 2016 v ranních hodinách se odehrály teroristické útoky v Bruselu, které rozproudily velkou diskuzi na sociálních sítích. Stejně jako při teroristických útocích v Paříži se začaly na sociálních sítích objevovat fotografie a ilustrace vyjadřující podporu hlavnímu městu Belgie. Uživatelé sdílí své příspěvky pod hastagem #Bruxelles či #BrusselsAttack.

Screenshot_6

Sociální sítě v Belgii ovládly fotografie koček

Už třetí den platí v belgickém hlavním městě mimořádná bezpečnostní opatření kvůli hrozbě teroristického útoku. Stále nejezdí metro, školy jsou zavřené. Úřady prosí lidí a média, aby nepsali o tom, kde všude jsou policisté, aby případně nepomáhali teroristům. Lidé proto na sociální sítě začali umisťovat fotografie koček pod hashtagem #BrusselsLockdown.

Vtip německé televize: Češi mohli mít moře, díky europoslancům jsme však stále na suchu!

Vtip německé televize: Češi mohli mít moře, díky europoslancům jsme však stále na suchu!

Češi jsou už po dlouhá léta terčem výsměchu na adresu toho, že nemáme moře. Ale musíte uznat, že by to byla představa krásná ho tady mít. A dokonce se objevila i možnost, že by právě Česká republika měla deset kilometrů chorvatského pobřeží! Avšak naši milí europoslanci tuto skvělou nabídku vyměnili za dvě (zbytečné) židle v Bruselu, kde stejně nic pořádného nedělají!

Nahoru