Štítek: CSS

Jak získat zpátky starý Facebook

Facebok se čas od času mění. Spoustě lidí to vždycky vadí, spousta je nadšená. Zvyknou si nakonec téměř všichni. Nic jiného jim totiž nezbyde. Nebo že by přece jenom? Jistě vás to někdy už taky napadlo, ale možná jste ani nevěděli, že existují opravdu jednoduché způsoby, jak Facebook změnit. A ono často ani nejde o změnu vzhledovou. Na vzhled se dá zvyknout. Ale můžete mít pocit, že by bylo třeba z Facebooku něco odstranit, protože je to tam zbytečné.

Pavel Ungr: Weby nemají být na předních pozicích, protože si to zaplatí, ale protože si to zaslouží

Odjakživa bojuje s Pandami a Tučňáky. Nemá rád SEOmaty. A jeho zase moc nemilují SEO šamani z Webtrhu. Na kouzla příliš nevěří. Věří pouze v dobré SEO (protože SEO je dobro)….

Středozemě plná hobitů a trpaslíků je blíže, než si myslíte

Že Nový Zéland zrovna není cílem vaší dovolené? Tak pokud jste fanouškem knih J. R. R. Tolkiena, jeden důvod, proč se tam podívat, by se tu pro vás našel. Můžete si tam totiž připadat doslova, jako kdybyste místo v reálném světě žili ve Středozemi, kterou znáte z Pána prstenů nebo Hobita.

Macaw: V čem je tento webdesignový nástroj tak výjimečný?

Pokud toužíte po působivém webdesignu, chce to něco víc než jen naplácat vizuálně atraktivní obrázky na jednu stránku. A k tomu, abyste působivé elementy oživili a dali jim nějakou formu, potřebujete značné množství HTML kódu.

Jak ve WordPressu přizpůsobit styl blokových citací

Jak ve WordPressu přizpůsobit styl blokových citací

Citace jsou často velice důležité části vašeho článku. Jsou také nejvíce sdílené ve všech možných příspěvcích a prezentacích. To je důvod, proč noviny a významná média přizpůsobují styl blokových citací tak, aby vynikly. V tomto článku si ukážeme, jak přizpůsobit styl citací ve WordPressu.
5 nástrojů pro příjemnější život webového vývojáře

5 nástrojů pro příjemnější život webového vývojáře

Již řadu let se živím kódováním webů jako HTML kodér. Už dávno vím, že v dnešní době se bez kvalitních pomocných nástrojů a aplikací žádný developer neobejde. Šetří nám čas, usnadňují nám práci a obecně dělají celý proces kódování webu jednodušší.

Codepen, Stuffit a trhání látky za pomocí HTML5, CSS, Javascriptu a Canvasu

Jeden zkušený programátor, který si říká Stuffit, na vývojářském portálu Codepen zveřejnil zdrojový, který dokáže věrně nasimulovat chování a fyzikální vlastnosti látky. Využívá přitom pouze HTML5, Canvasu, CSS a hlavně JavaScriptu. Celý zdrojový kód má přibližně 300 řádků kódu.
Nahoru