Štítek: e-book

3_googlepoezie

Google poezie: Sbírka našeptávače

Taky se občas při hledání něčeho na Googlu divíte, co vám vyhledávač napovídá? Musíme uznat, že obvykle neztrácí smysl pro humor. Někdy jsou jeho vtípky trošku morbidní, někdy šokující, jindy xenofobní nebo rovnou k pláči. Vždy si ale můžete říct, že na tom vlastně ještě nejste tak blbě.

3870609298_7555aa5845_b

V Německu se e-knihy pro dospělé prodávají až po desáté večer

Hoax nebo opožděný apríl? V současné době v Německu platí zákaz prodeje e-knih pro dospělé před desátou hodinou večerní. Není to vtip, ale realita. Zprávu potvrzují německé magazíny Heise.de a Boersenblatt, přičemž…

Laptop

11 nápadů pro online podnikání

Jednou z nejrychlejších a nejjednodušších cest, jak začít podnikat je online podnikání. Především v dnešní době je velmi populární, stále roste a rozšiřuje své možnosti. Jednoduchost je v tom, že je mnohem snazší, než našetřit tisíce až sta tisíce korun, najít vhodné místo či nemovitost pro vybudování vaší firmy a další složitosti s tím spojené. Prostě sednete k internetu, najdete si vhodné místo online pro váš byznys a žádné tisícové částky k tomu potřebovat nebudete. Vše z pohodlí vašeho domova a levně.

Nahoru