Dnes vyšlo 1 článků

Štítek: Indiegogo

k2vpefttyvbegzgrxijv

KIWI P1: Snadno použitelný laserový dálkoměr

Rychlé a snadné měření už dávno není sci-fi. KIWI P1 je přesný, rychlý a snadno použitelný dálkový měřící nástroj ideální pro plánování interiérového designu, stavbu, nákup nábytku pro bydlení atd. Měření ještě nikdy nebylo jednodušší!

hsbjibb8ybjnf2oqcnpa

SolarGaps: Žaluzie, které vyrábí elektřinu

Chcete ušetřit za energie, ale nemůžete si dovolit instalovat solární panely na střechu? Pak je pro vás ideálním řešením nový projekt, který se nedávno objevil na crowdfundingovém webu Indiegogo: žaluzie SolarGaps, které vyrábí energii ze slunečního záření.

motherbox01

The MotherBox je bezdrátová nabíječka pro všechny smartphony

Ačkoliv se už v minulosti objevily různé koncepty na bezdrátové nabíječky pro chytré telefony, většinou jejich realizace zkrachovala. Nicméně na crowdfundingovém portálu IndieGoGo se objevil projekt zvaný The MotherBox, který slibuje bezdrátové nabíjení pro všechny smartphony. Můžete bezdrátově nabíjet iOS i Android zařízení současně, aniž byste potřebovali napájecí kabely.

hracky

3D tiskárna pro děti k rozvoji kreativity

Yeehaw 3D tiskárna je skvělým dárkem pro všechny kreativní děti. Díky ní děti mohou objevovat, učit se a tvořit bez limitů. Obsluha tiskárny je jednoduchá a zvládne ji opravdu každý. Díky tomuto startupu si děti mohou splnit své sny!

scion-ev-03-1020x610

Německý startup představuje revoluční solárně poháněné auto

Německý startup Sono Motors získal v crowdfundingové kampani 200 tisíc dolarů. Z finančních prostředků sestaví prototypy automobilu na elektrický pohon, který používá integrované solární panely pro napájení baterie. Tyto prototypy jsou určené pro zkušební provoz a crash testy. A první dodávka hotových vozidel se očekává v roce 2018.

Watly-solar-powered-water-purification-889x500

Toto solární zařízení poskytuje připojení k internetu, čistou energii a pitnou vodu

V současné době jsou obnovitelné zdroje energie v rozvojových zemích velice skloňovaným tématem. A dalším projektem je multifunkční solární přístroj zvaný Watly, který ukládá elektrickou energii, čistí vodu a poskytuje připojení k internetu. Výrobce unikátního zařízení testoval prototypy v Ghaně a plánuje vyrobit propracovanější verzi – Watly 3.0.

29_hirdz3

Chytré pero naskenuje barvu z reálného světa, podle které namíchá odstín inkoustu

Nenahraditelným nástrojem grafiků je kapátko pro identifikaci konkrétních barevných odstínů. CRONZY Pen je chytré pero, které dokáže namíchat až 16 milionů různých barev, přestože se jedná o obyčejnou psací potřebu. Nicméně vestavěné inkoustové kazety umožňují míchání barev podle vašich představ.

nipi 01

nipi: Přenosný solární generátor a chytrá chladnička v jednom

Ultramoderní, velice silná chladnička schopná produkovat elektrickou energii. To je nipi. Tvůrci dostali nápad, když byli na delším výletě a potřebovali zchladit nápoje, nabít telefon a zároveň bezpečně schovat osobní věci. Zařízení mělo být nejenže mobilní, ale muselo vypadat dobře. A o tři roky později představili konečnou chladnici se solárním generátorem.

modobag77565-7565_iuxto5

MODOBAG: První motorizovaný a jezdící kufr na světě

Inteligentní zavazadlo vás přepraví třikrát rychleji přes letištní či nádražní halu, než kdybyste šli pěšky. Výsledkem kombinace zavazadlového designu s vyspělou motorizovanou technologií je jezdící funkční a praktický kufr. A jezdit na něm je dokonce zábava.

indhorny_gheuel

YOUR SENSE je slovenský startup, se kterým budete ovládat celý dům bez internetu

Ovládání elektronického zařízení na dálku není žádnou revoluční novinkou. Ale ambiciózní slovenský projekt YOUR SENSE, který hledá podporu na crowdfundingové platformě Indiegogo, je skutečně výjimečný. K ovládání na dálku nebudete potřebovat internet.

Squared_Tittle_srne6g

Bioo Lite: Květináč, který nabije váš telefon elektřinou z fotosyntézy

Věřili byste nám, kdybychom vám řekli, že mobilní telefon můžete nabíjet nějakou rostlinou? Zní to šíleně, že? A absurdně také zní, že rostliny nám mohou dodávat nejzelenější a nejčistší energii. Bioo Lite změní svět. Bioo Lite je první květináč na světě, který nabije váš mobilní telefon elektřinou získanou z procesu fotosyntézy.

martacoffeepic_i4kejs

Teenager investoval 1 000 dolarů od své babičky do bitcoinů. Ze zisku vyvinul speciální VR headset

Erik Finman ve třinácti letech dostal od své babičky 1 000 dolarů. Mladý chlapec tyto peníze investoval do bitcoinů, které mu za rok a půl vynesly 100 000 dolarů. V patnácti letech spustil online edukační platformu s názvem Botangle. A o dva roky později se začal věnovat virtuální realitě.

fibrot

FIBROT: Šílený slovenský projekt, který vypadá jako propracovaný vtip

Čas od času se na crowdfundingovém portálu Indiegogo objeví velice zvláštní až šílené projekty. Jedním z těchto prapodivných projektů je slovenský Fibrot, který už vybral 1 340 dolarů. A na slovenské poměry se mu nedaří špatně, protože většina nápadů končí s nulovým kontem. Ačkoliv by se dalo očekávat, že se 49 zájemci se bude jednat o atraktivní myšlenku, opak je pravdou.

watly2

Watly 3.0: Čistá voda, elektřina a internet do Afriky

Není žádným tajemstvím, že v mnoha částech světa chybí voda, elektřina a internet. Jeden člověk z deseti nemá přístup k čisté vodě a 17 % světa nemá elektřinu. Internet je dostupný pouze 40 % obyvatel zeměkoule. Přitom ho OSN vidí jako nezbytný nástroj pro realizaci řady lidských práv.

antbo3

Sestavte a naprogramujte si vlastní zvířátko

Přejí si vaše děti zvířátko a vy jim ho nechcete dovolit, protože nevěříte, že by se o něj dokázaly dlouhodobě starat? Nebo snad máte alergii na kočky? V pořádku, přesto můžete dětským snům vyhovět. Kupte si programovatelného mravence.

110

Slippsy, česko-slovenský startup, který se snaží dobýt svět

Slippsy je česko-slovenský startup, který se snaží dát papučím nový rozměr. Za tímto startupem stojí 2 dobří kamarádi, kteří se potkali na programu Work & Travel v USA ještě v době, kdy studovali vysokou školu.V současné době najdeme projekt na crowdfundingovém portále Indiegogo, kde se snaží vybrat prostředky, které by jim pomohli k nastartování celé firmy.

vjenk58cfwhvojefzvhh

První pivo s příchutí vagíny hledá podporu na crowdfundingovém portálu IndieGoGo

Představte si ženu vašich snů, objekt vaší touhy. Představte si její šarm, smyslnost a vášeň. Představte si, že vás masíruje a šeptá vám do ucha vše, co chcete slyšet. A nyní se osvoboďte od své fantazie a představte si, že jediným pohybem kouzelné hůlky můžete takovou ženu zavřít do láhve piva. Pivovar přichází se zlatavým mokem s příchutí vagíny. Nechutný úlet anebo gurmánská záležitost?

20150308015415-Cable

Multifunkční přívěsek na klíče nahradí powerbanku, kabel i svítilnu

Výdržnost baterie chytrých telefonů je v současné době velice nízká, a proto má spousta uživatelů neustále při ruce powerbanku. Některé mobilní telefony disponují nedostatečnou kapacitou interní paměti, a proto je nezbytné fotografie a videa průběžně přesouvat na externí paměť. S multifunkčním přívěskem na klíče se vám nabízí powerbanka, externí úložiště a další funkce v jednom hardwaru.

Nahoru