Štítek: Interiér

window-417926_640

Rekonstruujete dům? Tady je 5 tipů, na které nesmíte zapomenout!

Chystáte se na rekonstrukci domu? Víme, jak náročné to může být a jak snadno se dá zapomenout na spoustu důležitých drobnosti, které by vám později mohly znepříjemňovat život. Připravili jsme pro vás pět tipů, které vám pomůžou!

21175176_10207452758277296_969396300_n

V Německu je posilovna, která nabízí víc než pohyb

V Německu můžete navštívit posilovnu, která se svým interiérem naprosto odlišuje od ostatních. Hlavním účelem je to, aby návštěvníci cítili v klidu a pohodě. Jistě, že se do posilovny chodí tvarovat postava, ale posilovna John Green má za cíl klienty obohatit o designový zážitek.

ori3

Ori – inteligentní pohyblivý nábytek

Odborníci z massachusettského technologického institutu (MIT) a firmy Fuseproject, která se zabývá designem, společně vytvořili světově první pohybující se nábytek, který za několik vteřin dokáže úplně změnit tvář vašeho domova.

kachlova_kamna

INZERCE: Kachlová krbová kamna

Pamatujete si na návštěvy babičky, která měla v kuchyni ta nádherná kachlová kamna? Spousta lidí na vesnicích nebo ve starých domech je používá dodnes. A dostávají se nám i do novějších staveb. Jsou totiž nádherným designovým prvkem. A zároveň jsou perfektně funkční a krásně prohřejí váš dům.

Nahoru