Štítek: iphone 7 plus

romeo

Apple natočil reklamu na iPhone 7 v České republice

V minulém týdnu společnost Apple vydala reklamní spot na iPhone 7 a iPhone 7 Plus zobrazující příběh Romea a Julie. Scéna se první odehrává na zámku, ale poté se přesouvá do divadla, kde pyšný otec natáčí představení své dcery na iPhone 7 Plus.

ios-10-1

Apple uvolnil aktualizaci iOS 10.1

V úterý 25. října 2016 společnost Apple uvolnila pro širokou veřejnost první významnou aktualizaci operačního systému iOS 10. Hlavním vylepšením je režim Portrét, který ocení majitelé 5,5palcového iPhonu 7 Plus.

iphone7_smuggling4

Chtěli do Číny propašovat přes 400 iPhonů 7 v hodnotě 10,9 milionů korun

V pátek 16. září 2016, kdy byl zahájen oficiální prodej vlajkových lodí společnosti Apple, čínská hraniční kontrola v Šen-čenu zadržela celkem 400 iPhonů 7 a 7 Plus. A někteří jedinci si iPhony uvazovali kolem pasu a kotníků.

attapon-01

Tento muž letěl z Bangkoku do Sydney a vyčkával v dešti 18 hodin, aby si koupil iPhone 7

Attapon Thaphaengphan cestoval z Bangkoku do Sydney, neboť si chtěl koupit iPhone 7 v den jeho vydání. Tento ctižádostivý třicetiletý muž se do řady před obchod Apple dostavil ve čtvrtek kolem 14:00 hodin. Vyčkávání v chladném a deštivém počasí ho neodradilo. A navíc si celý výlet zdokumentoval a sdílel ho se svými přáteli na sociální síti Facebook.

iphone-7

Apple oficiálně představil iPhone 7 a iPhone 7 Plus

Ve středu 7. září 2016 se konala konference Keynote 2016, na které společnost Apple oficiálně představila tolik očekávané nástupce iPhonu 6s a iPhonu 6s Plus. Propracovanější kamerový systém, lepší výkon baterie, impresivní stereofonní reproduktory, jasnější a barevnější displej, voděodolnost. A to je jen krátký výčet toho, co si můžete od modelů iPhone 7 a iPhone 7 Plus slibovat.

sept_2016_invite

Apple oficiálně oznámil, kdy představí iPhone 7

V několika posledních týdnech se spekuluje o přesném datu, kdy kalifornský gigant představí tolik očekávaný iPhone 7. A konečně, společnost Apple rozeslala oficiální pozvánky na keynote, která se bude konat ve středu 7. září 2016 v 10:00 PST, tedy v 19:00 našeho času. Konference se odehraje opět v budově Bill Graham Civic Auditorium v San Franciscu v Kalifornii.

iphone7plusproback

iPhone 7 Pro nebude

Japonský server Mac Otakara cituje své spolehlivé zdroje, podle kterých společnost Apple představí pouze dva modely, a to konkrétně 4,7palcový iPhone 7 a 5,5palcový iPhone 7 Plus. Předpokládaná třetí varianta označovaná jako iPhone 7 Pro, která měla disponovat duální kamerou a Smart Connectorem, nebude.

apple-1284223_1280

iPhone 7 bude mít pravděpodobně 3GB RAM

Analytik z KGI Securities – Ming-Chi Kuo – už dvakrát tvrdil, že 5,5palcový iPhone (předběžně označovaný iPhone 7 Plus), bude osazen 3GB RAM pro zlepšení výkonu. A nyní se ozývá server DigiTimes, který tuto spekulaci potvrzuje.

iphone-6-458151_640

Video, které představuje iPhone 7

Čím více se blíží oficiální představení iPhonu 7, které se předpokládá začátkem září, tím více se objevuje spekulativních fotografií a videí. A nyní se objevilo plnohodnotné video, které představuje model iPhone 7 se 4,7palcovým displejem.

iPhone-7-CAD-2

Nové CAD rendery iPhonu 7 zobrazují další detaily

Zbývají ještě tři měsíce, než společnost Apple oficiálně představí iPhone 7 a iPhone 7 Plus. Stále se objevují spekulativní informace o tom, jak by měl budoucí iPhone vypadat. Nejnovější CAD rendery zveřejněné na čínské sociální síti a sdílené francouzskou webovou stránkou NEW dávají bližší pohled na možnou konstrukci smartphonů.

iphone-6-458153_1280

Unikly ceny nového iPhonu 7! A možná se objeví i model Pro s 256GB úložištěm

Údajný ceník pro nadcházející sérii Apple iPhone 7 naznačuje, že se objeví vedle klasických modelů také high-end model. Příznivci kalifornské značky by tak mohli sáhnout dokonce po propracovaném modelu Pro s úložištěm o velikosti 256 GB.

iphone-7-plus-pro-production

Společnost Apple zahájila výrobu iPhonu 7. A jako překvapení připravuje i třetí verzi iPhone 7 Plus Premium

Předpokládalo se, že americká společnost Apple představí opět dvě verze telefonů iPhone. Dvojici by telefonů (klasický model s 4,7“ úhlopříčkou a větší model s 5,5“ úhlopříčkou) by měl doplnit ještě třetí model s označením „Plus Premium“. Ačkoliv se spekulovalo, že třetí varianta s dvěma čočkami fotoaparátu bude označená jako „Pro“, poslední zprávy tyto spekulace vyvrací. Apple s notoricky známým logem nakousnutého jablka nabídne duální kameru u všech 5,5“ modelů.

iphone-6-458153_1280

iPhone 7 údajně nebude mít Smart Connector

Každý týden se objevují zajímavé informace o specifikacích a funkcích očekávaného iPhonu 7. Významní analytici se shodují, že nový model společnosti Apple bude mít duální fotoaparát a nebude mít 3,5mm Jack pro sluchátka. A portál MacFan zveřejnil údajné schéma budoucího iPhonu 7, které naznačovalo přítomnost Smart Connectoru v zadní části. Nicméně Mac Otakara nyní naznačil, že nakonec jablíčková společnost od Smart Connectoru upouští.

Nahoru