Štítek: Město

hoool

Města, která dala přednost chodcům před auty

Služba Google Street View funguje od roku 2007, kdy poprvé začala mapovat místa v USA. O 2 roky později došla tato služba konečně i k nám do České republiky. Za dobu existence této služby došlo k určitým změnám, které se podařilo zachytit. Podívejte se na změny, které se odehrály během několika let a rozhodně stojí za zhlédnutí.

klenby

Plány na nové sídlo Googlu vypadají jako ze sci-fi filmu

Google plánuje rozšířit své sídlo v Silicon Valley a jeho plány jsou skutečně velkolepé. Pokud se zadaří, vybuduje pohyblivé budovy se skleněnou průhlednou klenbou. Pamatujete na Kaplického návrh knihovny, která vypadala jako chobotnice? Působila neuvěřitelně. Stejně tak působí plány Googlu.

titan-city

VIDEO: Student umění vybudoval překrásné město v Minecraftu

Fajn, občas se musí uznat, že Minecraft není jen o kostičkách. Když jste šikovní, krásně si v něm vyhrajete. A díky tomu, že se na světě opravdu nachází pár takových šílenců, kteří jsou do Minecraftu blázni, si i my, co v něm vidíme pouze ty kostičky, můžeme užít pohled na nádherné výtvory.

neuveritelne-pohledy-shora-18

27 neuvěřitelných pohledů, které ze země nikdy neuvidíte

Snad každého občas napadne, jaké by to asi bylo, kdybychom se jen tak mohli vznést a odletět. A jaký by tam shora asi byl výhled? Vězte, že tam z výšky vypadá skvěle snad všechno. Svět odtamtud vypadá opravdu docela neuvěřitelně, ať už jde o lidské výtvory nebo hrátky přírody.

Unikátní GIF – když zamrzne čas

Unikátní GIF – když zamrzne čas
Nahoru