Štítek: Nové funkce

comments-mess

Komentáře na Facebooku budou brzy vypadat jako konverzace v Messengeru

Facebook byl vždy o komunikaci uživatelů mezi sebou a společnost se v poslední době snaží dělat maximum, aby komunikaci ještě zjednodušila. Nyní testuje nový vzhled komentářů, které vypadají jako chat v Messengeru.

instagram

Nové funkce ve videích na Instagramu

Není to ani měsíc, co Instagram spustil novou funkci, která napodobuje Snapchat, a teď vydává další novinku. V rámci aktualizace tiše přidal možnosti do videa. Možná jsou to maličkosti, ale pokud natáčíte na Instagram, rozhodně vás potěší.

notify

Novinka na Facebooku: Ukažte svůj příspěvek lidem, které bude zajímat

Stále slyšíme o nových algoritmech, podle kterých Facebook zobrazuje lidem příspěvky na Hlavní stránce. Firmy si stěžují, protože dosah jejich příspěvků klesá, a pokud touží oslovit více lidí, musí platit.

applemaps

Apple vyslal do světa svá auta. Proč?

Lidé v Americe v poslední době stále častěji pozorují auta s logem Apple. Mají na střeše obrovské kamery, ale nikdo neví, co vlastně mapují. Pracují jen na vylepšení Apple Maps nebo je to předzvěst Apple car?

CWCCRQcWwAAqQF_

Šmírovací funkce: Na Facebooku uvidíte, kdo z přátel právě píše komentář

Světově největší sociální síť testuje stále nové funkce. Pakliže zaznamená kladný ohlas od uživatelů, postupně funkci zpřístupňuje i ostatním. Aktuálně je velice diskutovanou funkcí Facebooku možnost sledovat, zda někdo z přátel zrovna píše komentář ke statusu či fotografii na zdi.

12350969_306617576175441_1225831725_n

Facebook nám umožní dělat více věcí offline

Jedním z největších problémů, kterým při používání sociálních sítí čelíme, je absence spolehlivého připojení k internetu. Obzvlášť na cestách je to komplikované, a tak se teď Facebook snaží aspoň trochu fungovat v offline režimu.

Nahoru