Štítek: Nové funkce

instagram

Nové funkce ve videích na Instagramu

Není to ani měsíc, co Instagram spustil novou funkci, která napodobuje Snapchat, a teď vydává další novinku. V rámci aktualizace tiše přidal možnosti do videa. Možná jsou to maličkosti, ale pokud natáčíte na Instagram, rozhodně vás potěší.

notify

Novinka na Facebooku: Ukažte svůj příspěvek lidem, které bude zajímat

Stále slyšíme o nových algoritmech, podle kterých Facebook zobrazuje lidem příspěvky na Hlavní stránce. Firmy si stěžují, protože dosah jejich příspěvků klesá, a pokud touží oslovit více lidí, musí platit.

predpoved

Facebook zobrazuje předpověď počasí

Přiznejme si, že Facebook dnes používáme skoro na všechno. Píšeme si tam s kamarády, zjišťujeme, kdy má kdo narozeniny a dozvídáme se aktuální zprávy. Tak proč tam nemít i předpověď počasí?

applemaps

Apple vyslal do světa svá auta. Proč?

Lidé v Americe v poslední době stále častěji pozorují auta s logem Apple. Mají na střeše obrovské kamery, ale nikdo neví, co vlastně mapují. Pracují jen na vylepšení Apple Maps nebo je to předzvěst Apple car?

1q

V iOS 9.3 beta lze odstranit výchozí aplikace

Stejně jako jiní výrobci také Apple dává do svého mobilního operačního systému mnoho výchozích aplikací, které velká většina lidí nikdy nevyužije. Zabírají nejen paměť, ale i místo na úvodní obrazovce. Brzy se jich snad budeme moct zbavit.

fb

Facebook chystá revoluční změnu Hlavní stránky

Hlavní stránka na Facebooku bude brzy mnohem zajímavější. V současné době tam vídáme příspěvky olajkovaných stránek, přátel, mezitím nějakou reklamu a nějakou nezajímavou blbost, kterou olajkoval někdo z našich přátel.

CWCCRQcWwAAqQF_

Šmírovací funkce: Na Facebooku uvidíte, kdo z přátel právě píše komentář

Světově největší sociální síť testuje stále nové funkce. Pakliže zaznamená kladný ohlas od uživatelů, postupně funkci zpřístupňuje i ostatním. Aktuálně je velice diskutovanou funkcí Facebooku možnost sledovat, zda někdo z přátel zrovna píše komentář ke statusu či fotografii na zdi.

12350969_306617576175441_1225831725_n

Facebook nám umožní dělat více věcí offline

Jedním z největších problémů, kterým při používání sociálních sítí čelíme, je absence spolehlivého připojení k internetu. Obzvlášť na cestách je to komplikované, a tak se teď Facebook snaží aspoň trochu fungovat v offline režimu.

1363970615178

Facebook vám řekne, co jste dělali dnes před několika lety

Nová funkce Facebooku s názvem On This Day vám poví všechno, co jste dělali v minulosti. Zobrazí vám, jaké příspěvky jste publikovali před rokem, dvěma, třemi, čtyřmi. Dnes vám ukáže, co jste dělali každého 10. prosince.

facebook-messenger-header-664x374

Firmy mohou na svůj web přidat Facebook Messenger

Facebook je v posledních letech asi nejčastěji využívanou platformou pro komunikaci firem se zákazníky. Sociální síť si toho je dobře vědoma a ještě to podporuje. Nově už si zákazníci nemusí hledat vaši facebookovou stránku, protože vám mohou přes Messenger psát přímo z vašeho webu.

Nahoru