Štítek: Obuv

Tisková zpráva: Češi si z letní dovolené přivážejí oblečení a obuv. Odborníci varují před nízkou kvalitou, nemožností reklamace a pokutami

Nákupy na letních dovolených jsou velmi oblíbené. Kvůli nižším cenám si Češi v zahraničí stále častěji pořizují oblečení, obuv a další suvenýry. Mezi destinace s velkými nákupními možnostmi patří Španělsko, Bulharsko a Turecko. Ačkoliv se pro mnohé stala lákadlem nízká cena, nakoupené zboží z ciziny s sebou nese jistá rizika. Odborníci varují před nízkou kvalitou zboží, nemožností reklamace, ale i před výdaji za pokuty, cla a dokonce správní řízení.

perfect-shoes

Aplikace pro ženy: Tyhle boty musím mít!

Ženy obvykle neví, co chtějí. A stejně tak to mají i s botami. Když však vidí boty na nějaké jiné ženě, často jsou si naprosto jisty, že zrovna tyhle musí mít. Ale kde je teď jenom sehnat? S novou aplikací bez problému.

Vize designérky: Biologické boty budou jako druhá kůže

Mladá designérka z Londýna má jasnou vizi, jak budou vypadat boty v budoucnosti – biologické boty, které budou budit dojem, že noha je ještě více chráněná, takže vlastně budou sloužit jako „druhá kůže“. Podle toho, co uvedla, by se zmiňované boty mohly objevit až (už) v roce 2050.

Nahoru