Štítek: ohebný displej

samsung-foldable-smartphone (1)

Ohebný displej od společnosti Samsung se pravděpodobně stane realitou už v roce 2017

V technologickém světě se už několik měsíců spekuluje o ohebném displeji, na kterém pracují specialisté společnosti Samsung. Oficiálně se projekt nazývá „Project Valley“. Ačkoliv vám budou níže zveřejněné fotografie připadat spíše jako ze sci-fi filmu, v následujícím roce by se ohebný displej mohl stát realitou. Ohebné konstrukci se přizpůsobí nejen displej, ale také další součásti jako baterie.

Režisér Michael Bay: Trapas v přímém přenosu

Režisér Michael Bay: Trapas v přímém přenosu

O tom, že i ne příliš povedená reklama je skutečně kvalitní reklamou nás přesvědčilo vystoupení slavného režiséra Michaela Baye. Ten vystoupil-nevystoupil na promo akci společnosti Samsung, která představovala prototyp nového televizoru s obrovskou úhlopříčkou 216 centimetrů. Michael Bay své vystoupení nezvládl a úzko z jeho trémy bylo jistě i mnohým lidem, kteří video zhlédli…

Zapomeňte na vibrace nebo zvonění

Zapomeňte na vibrace nebo zvonění

MorePhone přináší do našeho světa flexibilní technologii z budoucnosti. Dnešní telefony vás upozorní zvuky nebo vibracemi, ale jak by se vám líbilo, kdyby telefon při obdržení SMS zprávy nebo při příchozím hovoru změnil svůj tvar?

Společnost Apple si nechala patentovat ohebný displej

Nové smartfony iPhone 6 a tablety iPad budou mít zřejmě průhledný a ohebný displej. Společnost Apple si slibuje od nových patentů lepší rozlišení obrazu, vestavěné laserové mikrofony a kvalitní virtuální klávesnici.
Nahoru