Štítek: Outlook.com

Drahý Hotmaile, opouštím tě

Drahý Hotmaile, opouštím tě

Po tom, co Hotmail nahradil nový Outlook, se začala objevovat hromada negativní názorů od uživatelů, kteří měli rádi ten starý Hotmail a nechtěli se přizpůsobit novinkám revolučního Outlooku. Někteří to s ním aspoň zkusili, mnozí z nich si pak nakonec zvykli. Změna je život. Ale jsou tu i takoví, kterým se Outlook příčit nepřestal, až je to dovedlo k tomu, že s ním nadobro skončí. Takový je i příběh fotografa a spisovatele Marka Hawkinse. Pojďme se podívat na to, proč se „nový Hotmail“ nelíbil jemu.
Definitivní smrt Hotmailu: Co na to jeho fanoušci?

Definitivní smrt Hotmailu: Co na to jeho fanoušci?

Microsoft dnes definitivně zabil Hotmail. Ukončil přechod na Outlook.com, novou e-mailovou platformu, od které se očekává, že poskytne nejméně stejné funkce jako její předchůdce, ale ještě mnohem více.

Outlook.com využívá 25 miliónů uživatelů. Nyní je tato aplikace dostupná i pro Android

Outlook.com je přehlednější, nabízí komplexnější nastavení a výrazně lépe filtruje nevyžádanou poštu než nejvyužívanější emailová služba na světe - Gmail od Googlu. A přiznávají to i sami uživatelé Gmailu. Zatímco na Gmailu dostanete denně desítky či stovky spamů, na Outlook.com vám přijde sotva pár spamů za týden.
Nahoru