Dnes vyšlo 1 článků

Štítek: Pilulka.cz

Martin Kasa

Pilulka.cz nabízí unikátní dopravu léků v Praze

Lékárenská skupina Pilulka, která na tuzemském trhu působí tři roky, spustila unikátní službu zvanou Pilulka Auto. Od dnešního dne nabízí expresní dopravu léků v Praze do 60 minut od objednání, přičemž cena za přepravu je stejná jako cena dopravy klasické. A vybrat si můžete z 10 tisíc lékárenských produktů, které jsou k dispozici takřka okamžitě.

logo-pilulka

Meziroční růst o 253 %, téměř milion prodaných produktů aneb jak se dařilo lékárně Pilulka.cz v roce 2015

Online lékárna Pilulka.cz v roce 2015 zaznamenala nemalé úspěchy, o které se s veřejností podělila prostřednictvím přehledné infografiky. Pilulka.cz také prozradila své cíle pro rok 2016. Chce se například stát jedničkou mezi internetovými lékárnami.

Bez názvu

Pilulka.cz chce letos otevírat kamenné pobočky

Farmaceutický průmysl má na internetu nového konkurenta. Projekt Pilulka.cz, za kterým stojí bratři Kasové, vykazuje růst. Cílem pro tento rok je rozvinout síť kamenných poboček.

Screenshot at Dec 12 12-24-57

Pilulka.cz překročila desetimilionový měsíční obrat. Příští rok hodlá obrat ztrojnásobit

Investorovi Martinovi Kasovi, který stojí za úspěšným e-shopem Kasa.cz, se podařilo během necelých dvou let vybudovat další prosperující byznys. Projektu Pilulka.cz se letos podařilo stanoveného cíle a dosáhnout měsíčního obratu pohybující se kolem 10 milionů korun.

Nahoru