Štítek: Polaroid

polaroid_love

Polaroid: Láska na dlouhé věky

Snad každý z nás si vybavuje, jak vypadá instantní fotografie z toho známého foťáčku jménem Polaroid. Fotky s bílým rámečkem a širokým bílým pruhem dole v nás vyvolávají nostalgii, připomínají doby dávno minulé. To však nemusí být tak úplně pravda, protože za prvé jsou tyhle rámečky jako filtr v každé druhé aplikaci na úpravu fotek a za druhé se Polaroid ještě stále používá.

fotografie

Prynt: Tiskněte fotky přímo z mobilu

Pamatujete na ty malé hezké foťáčky – polaroidy? Jejich hlavní kouzlo však nespočívalo v designu ale v tom, že vyfocenou fotku jste měli okamžitě k dispozici ve fyzické podobě. Žádné ukládání na film a jeho následné vyvolávání. Pěkně vyfotit a hned jste to měli.

10 neobvyklých fotoaparátů, na které už čas zapomněl

10 neobvyklých fotoaparátů, na které už čas zapomněl

Pokud nejste opravdu vášnivým fotografem, vaše fotografické vybavení pravděpodobně neobsahuje nic jiného než fotoaparát a smartphone. Především ten smartphone má v dnešní době velkou váhu, protože vám zastupuje několik zařízení, která byste dříve museli mít samostatně. Dříve lidé mívali své speciální milované foťáčky a byli na ně patřičné hrdí. Byly to kolikrát totiž opravdu originální kousky
Nahoru