Štítek: samozavazovací tenisky

nike-mags

Samozavazovací boty z Návratu do budoucnosti se vydražily za 104 tisíc dolarů

V kultovním filmu Návrat do budoucnosti 2 se objevily samozavazovací tenisky, přičemž tuto revoluční myšlenku proměnila v realitu společnost Nike. V letošním roce představila boty se samozavazovacími tkaničkami, které se však svým vzhledem zcela liší od původního návrh. Prodávat by se měly od 28. října 2016. Kdežto v loňském roce společnost ukázala pravou limitovanou edici tenisek se samozavazovací technologií, jichž je k dispozici pouze 89 kusů. A jednomu šťastlivcovi se podařilo jeden pár ulovit v dražbě.

hyperadapt-nike

Nike začne prodávat samozavazovací boty z Návratu do budoucnosti

Ve filmu Návrat do budoucnosti 2 si Marty McFly nasadil tenisky se samozavazovacími tkaničkami. Tohoto konceptu se chytl sportovní gigant Nike, který v loňském roce představil samozavazovací boty zvané HyperAdapt. Unikátní kolekce se dostane do prodeje, a to konkrétně 28. listopadu 2016.

nikemags2015

Samozavazovací tenisky z Návratu do budoucnosti skutečně existují. Nabízí je značka Nike

Den 21. října 2015 byl ten den, kdy se Marty McFly se svým DeLoreanem přenesl do naší budoucnosti. Pakliže jste milovníky kultovní trilogie Návrat do budoucnosti, určitě vám tato zpráva neunikla. Včera byl den, kdy se cestovatelé v čase z roku 1985 přenesli do roku 2015. Ačkoliv realita je v porovnání s námětem filmu jiná, alespoň pár věcí se uskutečnilo. A jednou z nich jsou samozavazovací tenisky, které představila společnost Nike.

Nahoru