Štítek: seznamovací aplikace

pinkilin

#02 HitHit: Česká aplikace, přes kterou najdete vztah do minuty

Prostřednictvím seznamovací mobilní aplikace Pinkilin, kterou mají pod svými křídly čeští tvůrci, slibuje seznámení s potenciálním partnerem během několika minut. Aplikace vyhledá nejbližšího partnera, kterému odešlete pozvánku a se kterým můžete jít takřka okamžitě na rande.

578f781c190000aa038a733d

PokéDates: Nyní můžete s Pokémon GO najít lásku

Pokémon GO mánie je stále větší a silnější, přičemž se objevují i další doprovodné aplikace. Světlo světa spatřila aplikace zvaná PokéDates, prostřednictvím které můžete najít spřízněnou duši.

Screenshot_9

Valentýn za rohem! Víte, čím překvapit drahou polovičku? Máme pro vás několik tipů!

Valentýn už je pomalu za rohem! Dejte najevo vaši drahé polovičce, že vám na ní i po x letech stále záleží! Věřte tomu nebo ne, ale za pěkný dárek, který zahřeje u srdíčka nemusíte utratit tisíce. Ani stovky. Kolikrát stačí maličkost. Podívejte se na několik tipů, které potěší každou ženu!

2015-11-16_205420

Seznamovací aplikace, která vám prozradí, jak jste žádaní

Nová aplikace InYourLeague je v podstatě hrou, která vám prozradí, jak jste žádaní. Ostatní registrovaní uživatelé vás postupně hodnotí s tím, že vy hodnotíte ostatní. Aplikace vás spojí s lidmi z vašeho okolí, ale je možné komunikovat i s dalšími uživateli z celého světa. Nechybí ani zpětná vazba, díky které zjistíte, které vaše fotografie a texty jsou nejvíce úspěšné.

Nahoru