Štítek: skládací telefon

samsung01

Samsung ve svém patentu ukazuje první skládací smartphone

Už dříve se objevily spekulace o tom, že jihokorejský gigant připravuje flexibilnější zařízení. Zdá se, že Samsung se svého plánu nevzdává, protože chce na trh uvést první skládací smartphone s ohebným displejem a odpojitelným modulem fotoaparátu. Futuristické zařízení by mělo světlo světa spatřit už v první polovině roku 2017.

Skládací chytrý telefon je tu!

Už jste si někdy říkali, že by bylo skvělé, kdybyste váš mobilní telefon mohli jednoduše složit? Že by zkrátka bylo ideální, mít skládací chytrý telefon? Čínská společnost Oppo vyrobila prototyp chytrého telefonu, který možná bude vyhovovat vašim požadavkům.

front-and-back

Fairphone 2: Modulární mobilní telefon, který si zvládnete opravit úplně sami

Fairphone 2 je modulární mobilní telefon, který byl vyvinut jako úplně první skládací telefon. V případě, že se vám pokazí, můžete si ho kdykoliv a kdekoliv opravit úplně sami. Všechny jeho hlavní části jsou balené v samostatných blocích.

Drasphone-concept-phone-flexible-display-3-490x358

Drasphone – koncept kompaktního skládacího smartphonu

Uživatelům již dnešní obrazovky smartphonů nestačí. A proto se výrobci snaží poskytnout zákazníkům co největší smartphony. Nový koncept smartphonu Drasphone proto nabízí kompaktní telefon s co největší obrazovkou. Otázkou je, zda některý výrobce bude mít odvahu takové smartphony vyrábět

Nahoru