Dnes vyšlo 2 článků

Štítek: Slevomat

slevomat png

Slevomat.cz vyvinul mezi prvními v ČR aplikaci pro Android TV

Největší slevový portál v České republice – Slevomat – v loňském roce představil vylepšenou aplikaci pro přímý nákup a aplikaci pro uplatnění voucheru. Nyní přichází s další technologickou vychytávkou, tentokrát s aplikací pro chytrý televizor, konkrétně pro Android TV. A tím se slevový server stává předním tuzemským inovátorem a průkopníkem online nakupování z televizoru.

1469981_889101517788096_4693827552100054629_n

Mobilní aplikací roku 2016 je Můj Vodafone

V rámci šestého ročníku soutěže Mobilní aplikace roku byly včera vyhlášeni vítězové, přičemž o pořadí aplikací v jednotlivých sekcí rozhodlo celkem 31 tisíc hlasujících.

4805285-00156f

SLEVOMAT: Pronajměte si fanoušky! Za 850 Kč 5 fanoušků na 3 hodiny

V současné době je poměrně těžké sehnat nadšené obecenstvo. Téměř prázdný koncert je frustrující pro kapelu i těch pár návštěvníků. Slevový server Slevomat.cz dnes zveřejnil ojedinělou nabídku. Můžete si pronajmout fanoušky, ať už na fotbalový zápas, koncert, předvolební mítink či tiskovou konferenci. S voucherem můžete zakoupit tolik fanoušků, kolik jen potřebujete.

opicka

Slevomat nabízí odchyt silvestrovské opice se slevou

Máte strach ze silvestrovské opice? Někdy to s takovou opicí vůbec není jednoduché. A proto, že rok 2016 je také rokem opice, slevový portál Slevomat přišel s originálním nápadem. Nabízí totiž slevu na odchyt silvestrovské opice. Vybrat si můžete z variant pavián, šimpanz, orangutan a gorila. Tak která bude ta vaše? :-)

4385553-ed9b0f

Slevomat vyvinul Trhačku, speciální aplikaci na uplatnění voucheru

Ttrhačka označuje blok papírů určených k utrhnutí a použití, toto prosté slovo dostává na největším slevovém portálu v tuzemsku nový rozměr. Trhačka je totiž nová mobilní aplikace určená k jednoduchému uplatnění voucheru.

slevomat-logo

Slevomat má chytřejší mobilní aplikaci

Víte, že Slevomat byl v Česku úplně prvním slevovým portálem? Denně má přes 200 000 návštěv, lidé na něm ušetřili už přes pět miliard korun a vznikla podle něj spousta podobných slevových portálů. Ale Slevomat je jen jeden a teď přichází s aktualizovanou mobilní aplikací.

rohlikcz

Tomáš Čupr má nyní ještě větší podíl v Rohlik.cz! A co konkurence?

Zakladatel populárního Slevomatu a Dámejídlo Tomáš Čupr nyní vkládá velké naděje do projektu, který byl spuštěn minulý rok na adrese Rohlik.cz. Jedná se o online supermarket, kde můžete pořídit potraviny…

pobyty

Tisková zpráva: Vybíráte pobyty pro dva? Zaměřte se na slevy

Dneska se běžně všechno pořizuje online na internetu. Tedy abychom byli přesní… Všechno ne. Kamenné obchody stále ještě existují a mají dostatek zákazníků. Věci denní potřeby často nakupujeme fyzicky. Jsou ale záležitosti, které jdou pohodlněji vyřídit online. Jednou z nich je například dovolená či víkendový pobyt.

selfie

Profesionální selfie? S touhle vychytávkou hračka

Selfie. Pojem, který dneska zná každý. Spousta lidí se k těmhle autoportrétům staví negativně, přesto je ale fotí. Je to totiž nutnost. Kdo nefotí selfies, jako by nežil. Instagram, Facebook a vlastně všechny sociální sítě jsou takových snímků plné.

Slevomat slaví 3. narozeniny

Slevomat právě dnes slaví své 3. narozeniny! Přesně o půlnoci na 12. 4. 2010 byl spuštěn revoluční server Slevomat.cz, který doslova zahýbal českým internetem. Za vznikem tohoto projektu stáli tři lidé - Tomáš Čupr, Romana Sudová a Petr Bartoš nabídli Čechům historicky první nabídku na Slevomatu (a podle mnohých i v ČR ;-).
Nahoru