Štítek: Startovač

Meerdek

Darujhovno.cz chystá expanzi do světa, povede se jim to?

Už pár dnů najdeme na crowdfundingovém portále Startovač český projekt Darujhovno.cz. Doposud se podařilo vybrat 13 tisíc korun z požadovaných 90 tisíc. Co myslíte, povede se tato expanze a splní se tvůrcům projektu jejich velký sen? V České republice je tato služba velmi oblíbená a tak je na čase udělat díru i do světa.

doller3

Potřebujete motivaci do roku 2016? Pomůže vám tento diář!

Zaznamenávejte si všechny důležité schůzky hezky přehledně, ale nezapoměnte i na své sny a žitovní plány. Ačkoli je diář nepostradatelným organizačním pomocíkem, většinou se omezuje jen na vypasné dny v týdnu a státní svátky. Příjemnou změnou je tak diář Doller.

8661000014_cb0056d718_z

Jak funguje crowdfunding v ČR i ve světě?

Crowdfunding je způsob financování, kdy jednotlivci přispívají na určitý projekt, produkt nebo firmu. Poslední dobou je crowdfunding velmi oblíbený a existuje spousta webů, které umožňují dané projekty vyhledat i podpořit.

o_105c1e58

Brány Skeldalu jsou zpět! Nový díl nese podtitul Sedm mágů

Kultovní česká série Brány Skeldalu se po dlouhých třinácti letech vrací novým dílem. Ponese podtitul Sedm mágů a již brzy by si jej mohli vyzkoušet majitelé Androidu a iOS. Není…

2015-03-11_173432

Trabanten napříč Tichomořím – Češi přispěli neuvěřitelných 2 811 715 korun!

Trabanty už snad zná v této malé zemi každý. Aby tato parta mohla vyrazit na další dobrodružství a následně nám zde celé dobrodružství zprostředkovat formou originálního filmu, zažádala o příspěvek prostřednictvím portálu Startovač. Podařilo se zde vybrat neuvěřitelných 2 811 715 Kč, tedy celých 562% cílové částky. Trabanti právě díky velmi štědrým Čechům mohli na tuto dobrodružnou výpravu napříč Tichomořím vyrazit.

Nahoru