Dnes vyšlo 1 článků

Štítek: Superhrdinové

movie-superheroes-then-and-now-19-575175b411a60__880

OBRAZEM: Superhrdinové dříve a dnes

Nové technologie a trendy ovlivňují i vzhled našich oblíbených superhrdinů. Víte, jak naši dnešní oblíbení hrdinové vypadali před 20 nebo 30 lety? Připravili jsme pro Vás malé srovnání. Kteří hrdinové se Vám líbí více v původní verzi? :-)

daily-lol14

Každodenní život oblíbených postaviček podle Daniela Picarda

Fotograf Daniel Picard vytvořil sérii fotografií, které zobrazují, jak by asi vypadal každodenní život oblíbených superhrdinů, darebáků a jiných populárních postaviček. Tento typ fotografií se stává mezi fotografy čím dál tím oblíbenější.

avengers-infinity-war-1-billion-dollar-budget-001-1260x840

Miliardový rozpočet pro film Avangers: Infinity War část 1 & část 2

Natáčení ještě ani nezačalo už je znám rozpočet pro Avangers Infinity War část 1 & část 2 a to ve výši neuvěřitelné 1 miliardy amerických dolarů. Oba filmy budou natočeny zároveň, a to v devítiměsíčním období.

kancelář 3

Superhrdinové na stěnách: 8 024 barevných papírků oživilo nudné stěny kanceláře

Ben Brucker byl už unavený z nevýrazných stěn v kanceláři kreativní agentury, pro kterou pracuje. Proto se rozhodl s tím něco udělat. Zdi pokryl portréty superhrdinů, které vyrobil z celkem 8 024 barevných papírků na…

16th-century-super-heroes-6

OBRAZEM: Jak by vypadali superhrdinové v 16. století?

Francouzský fotograf Sasha Goldberger vytvořil bizarní sérii fotografií známých superhrdinů a padouchů v 16. století. Podívejte se, jak by hrdinové v tomto období vypadali . Myslíte si, že by do 16. století zapadli? A poznáte je všechny?

gamer_fitness

Hit internetu: Chcete vypadat jako vaši oblíbení superhrdinové?

Přemýšleli jste někdy o tom, že byste se dostali do stejné formy jako superhrdinové? Že byste je někdy třeba cosplayovali? No, pokud nemáte po ruce radioaktivního pavouka nebo speciální geny, tak vám zbývá jenom jedna možnost: cvičit. Naštěstí Neila Rey vytvořila tyto úžasné cvičení programy, abyste se mohli stát silnými stejně jako vaši oblíbení superhrdinové.

Nahoru