Štítek: Teenager

Teenageři v Melbourne byli vyhozeni z Apple Storu za to, že jsou ,,tmavé pleti“

Skupina australských školáků obviňuje zaměstnance společnosti Apple z rasismu poté, co byli vyhozeni z obchodu. Tato událost se stala v nákupním centru Highpoint v předměstí Maribyrnong V Austrálii.

Natáčel ženu ve sprše. Prý zkoušel vodotěsnost svého smartphonu

Co byste dělali, kdybyste v bazéně natáčeli někoho ve sprše a on si toho všiml a stěžoval si na vás? Omluvili byste se a video smazali? Snažili se nalhat, že jste to vážně nebyli vy? Lhali, že jste přece nenatáčeli, že jste tam ve skutečnosti dělali něco úplně jiného?

Teenageři opouští Facebook

Facebook nemůže být nejlepší navždycky. Už jen proto, že se v poslední době roztrhl pytel se sociálními sítěmi. Je jich tolik a mají rozličné účely. Zřejmě je tedy jen otázkou času, kdy po Facebooku neštěkne ani pes. Bude to minulost.

Hudební aplikace má pomáhat teenagerům v depresi

Slova „teenager“ a „v depresi“ jsou tak často používána společně, že by se mohly stát ustáleným spojením. Ovšem nová aplikace tomu chce zabránit. Vědci si myslí, že je to možné. Se špatnou náladou a depresemi prý můžete bojovat hudbou!

Facebook odstranil fotografii teenagera s lymfatickou malformací hlavy

Šestnáctiletý obyvatel Norska, Embret Henock Haldammen, prostě nahrál na Facebook svou fotku. Byla ovšem smazána a přišlo mu oznámení, že profilový obrázek porušuje zásady Facebooku. Jenže on za to přece nemůže, že je nemocný!

Co se stane, když dáte teenagerovi iPad?

Víte, co se stane, když dáte Mentosku do Coca-Coly? Když dáte tisícům dětí tisíce barevných nálepek? Když dáte Intel do Maca? Když dáte slonům hudební nástroje? Když dáte psa do ledové vody? Na tohle všechno vám odpoví Google. Ale my tu máme ještě jednu zapeklitější otázku, která se hodí do 21. století. Co se stane, když dáte teenagerovi iPad?

Britští teenageři si v rámci reality show nechali monitorovat své iPhony

Svoje chytré telefony si střežíme jako oko v hlavě. Není se čemu divit, protože o nás tolik prozrazují. Ale věřte tomu nebo ne, ve Velké Británii se dvanáct vysokoškoláků rozhodlo, že tohle soukromí dobrovolně vystaví světu. Jedná se o takovou malou britskou reality show.

Vamping: Nový fenomén dospívajících

Možná máte doma taky nějaký takový exemplář dospívajícího, který využívá toho, že jsou prázdniny a má přehozený denní rytmus. V noci bdí a přes den spí. Ono je to teď totiž děsně v módě. V zahraničí už se pro to chytl název vamping. Kdy tenhle fenomén dorazí i k nám?

Yik Yak: Studenti kvůli anonymní aplikaci opouští školu s pláčem

K je děvka. Nikdo se neptal H, jestli půjde na ples, protože nikdo nemá vysokozdvižný vozík. Přesně tyhle kruté zprávy psali studenti minulý týden na nové aplikaci. Proč? No proč si někoho nepomluvit, když nikdo nezjistí, že jste pomlouvali právě vy? Aplikace je totiž anonymní. Je to dobré či nikoliv? Právě tahle otázka teď vzbuzuje vášnivé diskuze.

Noční můra každého teenagera: Učitelé, kteří mohou vypínat telefon na dálku

Dříve se pod lavicí četly časopisy nebo knížky. Dnes se mnoho aktivit zvládá na jednom malém přístroji. Dnešní děti si ve škole chatují, posílají vtipné obrázky, hrají hry nebo mají ve svém chytrém telefonu rovnou taháky. A učitelům v Jižní Koreji právě došla trpělivost. Už nehodlají o pozornost studentů bojovat se smartphony.

Většina dětí se na sociální sítě přidá v 10 letech

Na sociálních sítích existují věkové hranice. Ale ty prostě nefungují. Nikdo už nezkontroluje, zda si zadáte pravé nebo falešné datum narození. Děti o svém věku buď lžou, nebo si prostě najdou jinou sociální aplikaci.

Nahoru