Štítek: unikátní fotografie

4-58bcf1c0a3254__880

OBRAZEM: Unikátní fotografie koní při skoku zespodu

Každý fotograf si přeje vytvořit krásné, originální fotografie. Fotograf se jmenuje Andrius Burba a jeho díla najdete například na Facebooku pod názvem Underlook či na webu underlook.org. Začal s fotografováním koček zespodu… a nyní se pustil do unikátních fotografií koní při výskoku. Jeho dílo je skutečně dokonalé a není divu, že má více než 17 tisíc fanoušků!

stephen-orlando-motion-exposure-designboom-01

OBRAZEM: Unikátní obrazce vznikající kombinací neonového světla a dlouhé expozice

Nádherné obrazce v duchových barvách fotograf Stephen Orlando vytváří v nádherné kanadské krajině pouze za pomoci neonového světla a dlouhé expozice. Jednoduchým postupem tak získává skutečně unikátní fotografie, které mohou ozdobit jakýkoliv moderní interiér. Například v případě kajaku upevnil na pádlo LED světlo a pak už jen vyfotografoval pomocí dlouhé expozice světlo, které reflektovalo jeho pohyby. Možností, jak vytvořit originální fotografie, je mnoho. A toto je jedna z těch, které rozhodně stojí za to!

whales-dolphins-sea-animal-photography-marine-life-christopher-swann-10

OBRAZEM: Strávil 25 let fotografováním delfínů a velryb. Vzniklo něco úžasného!

Christopher Swann strávil 25 let fotografováním delfínů a velryb. Jak můžete vidět na fotografiích, tento britský fotograf vytvořil sérii unikátních fotografií odkrývajících část krás podmořského světa. Podívejte se na jeho fotografie. Zejména u fotografií velryb si člověk uvědomí, jak je ve skutečnosti malý…

miniature-toy-photography-felix-hernandez-rodriguez-2

OBRAZEM: Fotograf vytváří úžasné fotografie pomocí hraček

Chcete-li být kreativní, musíte v sobě najít kousek dítěte. Dle tohoto pravidla se alespoň řídí mexický fotograf Felix Hernandez Rodriguez, který je prý sice dospělým člověkem, ale nikdy si nepřestal hrát. Pomocí dětských hraček vytváří úžasné imaginace. Magické scény vytváří pomocí běžných produktů. Například mouka posloužila jako sníh. K vytvoření těchto jedinečných fotografií potřebuje pouze makro objektiv a Photoshop.

Nahoru