Štítek: VIbrátor

sg9hbn4

VIRAL: Skončila v nemocnici s vibrátorem v zadku, o kterém nevěděla. O svůj příběh se podělila na sociální síti

Zamilovaný pár si chtěl okořenit sexuální život použitím erotických pomůcek. Nicméně neočekávali, že na první pohled nevinné postelové hrátky skončí tragicky, až směšně. O svůj pikantní příběh se 24letá dívka podělila se svými přáteli na sociální síti.

xintro_wv4plus_withphone

Ženy žalují chytrý vibrátor. Sbíral intimní data

Inteligentní erotické hračky se ovládají skrze mobilní telefon a příslušnou aplikaci. U stimulačních pomůcek pro ženy si můžete přes aplikaci nastavit například intenzitu vibrací. Žena z Illinois, která používá chytrý vibrátor We-Vibe, tvrdí, že prostřednictvím aplikace, přes kterou se připojuje ke svému vibrátoru, byla odeslána citlivá data kanadskému výrobci sexuálních pomůcek Standard Innovation.

profil

Alena Ratajová a Jana Popelková: Od rádia k erotickým pomůckám

Od rádia rovnýma nohama do erotického byznysu. Tak by se dala popsat cesta Aleny Ratajové a Jany Popelkové, zakladatelek internetového rádia M Radia a dnes majitelek eshopu s erotickými pomůckami. Pokud i vy třeba právě teď přemýšlíte, že byste zkusili prodávat erotické hračky po internetu, tak tady máte z první ruky vysvětlené, co všechno vás čeká…

screen-shot-2015-05-11-at-10-56-20-am

SMART VIBRÁTOR neboli vibrátor ovládaný přes smartphone

Život podnikatelky je mnohdy náročný. Člověk v byznysu ustavičně řeší problémy, musí neustále přemýšlet, účastnit se různých jednání a čas na uvolnění je málokdy. Zaměstnanci z Delloitu dali hlavy dohromady a pustili…

vesper-vibrator-necklace-rosegold_zps29e15fed

Vibrátor může sloužit jako stylový doplněk k oblečení

Většinou, když si chce dospělý koupit nějakou hračku, zajde spíše do krámu s erotickými pomůckami. No co, každý má jiné potřeby. Většinou se jedná o věci, s kterými se člověk nechce moc vychloubat, protože to zapadá do jakési škatulky „diskrétní“. Takovou povedenou vychytávku však nyní představila společnost CRAVE. Co udělala?

Nahoru