Tisková zpráva: STORAGECRAFT ZÍSKAL CENU BEST OF TECHED V SEVERNÍ AMERICE

STORAGECRAFT ZÍSKAL CENU BEST OF TECHED V SEVERNÍ AMERICE

Společnost StorageCraft, která má od roku 2012 své zastoupení i v České republice, získala pro svůj produkt prestižní ocenění na konferenci TechEd 2013 pořádané společností Microsoft v Severní Americe.

ShadowProtect Granular Recovery se stal vítězem Best Of TechEd 2013 v kategorii zpráv a sjednocených komunikací.

Na řešení společnosti StorageCraft si v soutěži nejvíc cenili možnost obnovit jednotlivé zprávy nebo celé schránky v reálném čase, tak aby podnikání mohlo pokračovat bez přerušení. Podle oficiálního komentáře na stránkách soutěže se StorageCraftu podařilo zaplnit díru na trhu v oblasti managementu zpráv, které jsou tou nejkritičtější funkcí v současném byznyse.

Úspěch v soutěži těší i zástupce společnosti StorageCraft v Česku. „Jsme rádi, že produkt získal ocenění od odborníků z oboru. Důležitá je pro nás však především spokojenost na straně jeho uživatelů,“ říká Aleš Hok, zástupce StorageCraft pro Českou republiku. „Malé a střední podniky se i v českém prostředí často potýkají s problémy se zálohováním a obnovou serverů Exchange. S poslední verzí aplikace Granular Recovery for Exchange je obnovení jednoho emailu nebo uživatele otázkou pár minut, aniž by došlo k výpadku na straně Exchange Serveru,“ dodává.

ShadowProtect Granular Recovery for Exchange umožňuje obnovovat poštovní schránky, zprávy nebo emailové přílohy ze záloh serveru Exchange na produkční server nebo do souborů PST (Personal Storage Table). Obnova dat serveru Exchange po havárii nebo neočekávané ztrátě přístupu k e-mailům je jednou z výhod, které přináší společné použití aplikace ShadowProtect Granular Recovery for Exchange společně s aplikací ShadowProtect Server, ShadowProtect Small Business Server nebo ShadowProtect Virtual. Toto řešení je také velice efektivní při obnovování poškozených poštovních schránek a e-mailů způsobených lidskou chybou nebo změnou zaměstnanců.

Funkce a možnosti aplikace ShadowProtect Granular Recovery for Exchange 7:

• snadná obnova poštovních schránek;

• rychlá a snadná obnova jednotlivých e-mailových zpráv a příloh;

• prohledávání poštovních schránek, e-mailových zpráv nebo celé databáze na základě klíčových slov;

• využití aplikací ShadowProtect Server a ShadowProtect Small Business Server pro kompletní zálohu, obnovu systému a emailů serveru Exchange.

Cenová výhodnost aplikace je patrná zejména z pohledu dvou aspektů:

• jde o finančně dostupné řešení s řadou možností optimalizovaných pro potřeby konkrétní firmy;

• umožňuje zákazníkům rychle a snadno prohledat databázi Exchange aniž by potřebovali další prostředky nebo komplikovaná řešení.

V současnosti je aplikace ShadowProtect Granular Recovery for Exchange celosvětově dostupná pro malé a středně velké firmy prostřednictvím poskytovatelů MSP a VAR prodejců.

Bližší informace o produktu:

http://www.storagecraft.eu/cz/produkty-a-soubory-ke-stazeni/storagecraft-programs/exchange-gre

Bližší informace o ocenění:

http://www.storagecraft.com/blog/storagecraft-wins-best-of-teched-award/

STORAGECRAFT A FIREMNÍ ŘEŠENÍ ZÁLOHOVÁNÍ

Společnost StorageCraft je poskytovatelem špičkových řešení pro zálohování, obnovu po havárii, migraci systémů a ochranu dat pro servery a pracovní stanice. Její firemní řešení poskytují menším a středně velkým podnikům efektivní, výkonné a velice rychlé řešení pro obnovu po menším i větším narušení činností, doba obnovy je otázkou sekund. Kromě aplikace ShadowProtect Granular Recovery for Exchange 7 byla v rámci produktů pro udržování business continuity uvolněna nová verze softwaru StorageCraft ShadowProtect 5 a StorageCraft ImageManager 6.

Pro bližší informace o společnosti StorageCraft a jejích produktech můžete navštívit http://www.storagecraft.eu/cz.

KONTAKT:

StorageCraft CZ s.r.o.

Primátorská 38

180 00 Praha 8

TEL +420 774 761 790

WEB www.storagecraft.cz

StorageCraft marketing a public relations

Ivana Chodurová

TEL +420 773 555 455

EMAIL media@zebra.cz

Zdroj: ČTK/Protext

Komentáře

Nahoru