Stotřináctiletá žena lhala o svém věku, aby se mohla přihlásit na Facebook

Nikdy není příliš pozdě začít s něčím novým. A nevymlouvejte se na věk. I když už je vám pár desítek let, můžete se naučit s moderními technologiemi. Stačí jen chtít. Pak všechno jde. Jen musíte občas trošku zalhat, protože s vámi už nikde nepočítají.

Anna Stoehr, nejstarší obyvatelka Minnesoty, se na Facebook zaregistrovala právě včas, aby si mohla vychutnat všechny ty příspěvky na zdi, které jí gratulovaly ke 114. narozeninám. Oslavila je totiž o víkendu.

Nicméně při registraci narazila na malý zádrhel. Rok 1900, kdy se narodila, nebyl na výběr, když se snažila vyplnit svůj profil. Takže se musela o 15 let omladit a předstírat, že je jí 99. Nejstarší rok narození na Facebooku totiž může být 1905.

anna

Anna Stoehr je ve svých 114 letech jednou z nejstarších obyvatelek země

A ptáte se, jak se taková postarší dáma dostala k Facebooku? Její zájem o technologie začal, když se spřátelila s obchodním zástupcem Verizonu, který prodával smartphone jejímu 85 letému synovi. Od té doby se začala učit, jak používat internet, a výborně si rozumí s iPadem.

Anna se sice od svých technicky zdatných přátel hodně naučila, ale stále poukazuje na to, že dnešní mladé generace se mají ještě hodně co učit. Ona si prý například nepotřebuje googlit, kdo byla Susan B. Anthony…

susan

Abyste to nemuseli googlit…

Zdroj: Mashable

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru