Stream.cz jde do nového roku v novém kabátě

Stream.cz jde do nového roku v novém kabátě

Internetová televize Stream.cz prošla změnou vzhledu. Dnes to na oznámila na svém blogu, kde se velmi rychle objevily komentáře uživatelů, ty však příliš kladné nebyly. Stream se vydal cestou jednoduchosti. Nový design se vlastně skládá pouze z hlavičky zobrazující doporučená videa, dvou panelů s menu a dalšími nabídkami. Oproti staré verzi je vzhled jednodušší, méně barevně pestrý a pravděpodobně i méně uživatelsky přívětivý a zapamatovatelný.

Komentáře pod oficiálním vyjádřením Streamu bohužel nejsou kladné. Většinou poukazují na srovnání starého designu s novým, kde uživatelé nejčastěji přirovnávají design k době před několika lety. Častými stížnostmi míří uživatelé také na komentáře, které je nutné rozkliknout pod videem a až poté je možné diskuzi sledovat. Někteří to označují jako diskriminaci komentářů.

Nemůžeme však opomenout i kladné komentáře, jejichž počet je sice menší, ale také jej musíme zmínit. Stream svým uživatelům více nabízí náhodná a doporučená videa. Uživatel se tedy může jednodušeji dostat k podobným videím a k obsahu, který je tématicky relevantní. Podle oficiální zprávy Streamu byla hlavní myšlenkou právě přehlednost a výrazová čistota.

Oficiální zprávu včetně komentářů můžete sledovat zde. Líbí se Vám změna, kterou Stream provedl?

Štítky: ,

V únoru 2010 ho coby studenta střední školy veřejnoprávní napadlo založit IT magazín. Našel si zajímavou doménu a začal budovat. Po roce mělo Objevit.cz denně stovky návštěvníků a stále jim předkládá více a více zajímavých článků z oblasti IT.

Komentáře

Nahoru