Talentovaná 18letá Angela šije šaty jako z pohádky!

Angela Clayton je 18letá talentovaná designérka kostýmů. Své první šaty ušila ve svých14ti letech a od té doby stále šokuje lidi kolem. Její projekty jsou neuvěřitelné, některé trvají až 250 hodin a na jedny šaty použije až 11 metrů látky. Angela miluje šití kostýmů a doufá, že už brzy najde svou vysněnou práci, ve které by mohla šít kostýmy pro divadla a různé filmy.

,,První věc, kterou jsem ušila byla školní uniforma na anime show. Bylo to v mých 14ti letech a zabralo mi to 2 měsíce,“ uvedla Angela. 

costumes-incredible-dresses-young-designer-angela-clayton-27 costumes-incredible-dresses-young-designer-angela-clayton-8 costumes-incredible-dresses-young-designer-angela-clayton-6 costumes-incredible-dresses-young-designer-angela-clayton-22 costumes-incredible-dresses-young-designer-angela-clayton-5 costumes-incredible-dresses-young-designer-angela-clayton-29costumes-incredible-dresses-young-designer-angela-clayton-12 costumes-incredible-dresses-young-designer-angela-clayton-14 Zdroj: Boredpanda

Natálie je další ženou v naší redakci magazínu Objevit.cz (celkově čtvrtou :-)). Věnuje se převážně novým technologiím, marketingu a sociálním sítím. Natálie se zajímá také o zdravý životní styl a pomocí Instagramu se snaží motivovat a inspirovat ostatní fitness nadšence.

Komentáře

Nahoru