Tato aplikace se za vás rozejde s partnerem a vyzvedne vám u něj vaše věci

S někým se rozejít je obtížné. Jaký způsob zvolíte? Srdcervoucí rozhovor? Neosobní SMS? Anebo to necháte plynout, až se vztah časem rozpadne sám? Ať už zvolíte jakýkoliv způsob, konec každého vztahu je bolestivý. A pokud nemáte odvahu na to, abyste se se svým partnerem (respektive partnerkou) rozešli, potom to za vás udělá aplikace Dunzo.

Aplikace Dunzo ve své podstatě funguje jako osobní služba, která vám nakoupí, vyzvedne nabíječku doma a přinese vám ji do práce, přinese kondomy uprostřed noci a podobně. Udělá pro vás vše, co potřebujete.

dunzo

Zdroj: Dunzo

Aplikace nyní přichází s další službou. Jestliže se chcete s někým rozejít, udělá to za vás. Stačí podat žádost přes mobilní aplikaci, a potom se jeden z chlapíku vydá do domu vašeho přítele, rozejde se s ním a ještě vám od něj vezme vaše věci a přinese vám je.

Kabeer Biswas, zakladatel projektu Dunzo, řekl pro server BuzzFeed, že lidé se po podobné službě poptávali.

„Vztahy se mění. Naši spotřebitelé zadávají své úkoly přes Dunzo, protože nemají čas,“ řekl Kabeer Biswas. „Chceme docílit toho, aby byla ‚logistika‘ emocí jednodušší.“

Jestliže už jste si představovali to, že se s partnerem či partnerkou rozejdete přes tuto aplikaci, potom vás zklameme. Prozatím funguje pouze v indickém Bangalúru, ale v budoucnosti plánuje expandovat do dalších měst.

Zdroj: BuzzFeed

Každý to rád bez pravopisných chyb.

Komentáře

Nahoru