Dnes vyšlo 1 článků

Tato aplikace ti řekne, kolik kostek cukru obsahují vaše oblíbené produkty

Za poslední rok se stal zdravý životní styl v České republice velmi populární a mezi mnohými velmi oblíbený. Patříte i vy mezi ty, kterým záleží na tom, co jí? Sledujete veškeré etikety s kaloriemi, cukry a tuky na vašich oblíbených produktech a stále si nedokážete představit, kolik to ve skutečnosti je? Aplikace Change4Life vám pomůže!

Aplikace funguje na principu skenování čárových kódů. Poté co oskenujete čárový kód, aplikace vám řekne, kolik kostek cukru obsahuje daná položka. Výsledky jsou někdy až neuvěřitelné. Jak můžete vidět na obrázku níže, například kečup značky Heinz obsahuje 81,2 gramů cukru což je 20,3 kostek cukru.

sugarapp-640x359

Cílem této aplikace je naučit lidi správnému stravování a snížit zubní kazy, obezitu a diabetes typu 2.

Tato aplikace vznikla v rámci reklamní kampaně EHS v Anglii. Aplikace je bezplatná a můžete si ji stáhnout v Apple Store nebo na Google Play.

Zdroj: Mashable

Natálie je další ženou v naší redakci magazínu Objevit.cz (celkově čtvrtou :-)). Věnuje se převážně novým technologiím, marketingu a sociálním sítím. Natálie se zajímá také o zdravý životní styl a pomocí Instagramu se snaží motivovat a inspirovat ostatní fitness nadšence.

Komentáře

Nahoru