Tato speciální lampa umožní pěstování květin i bez denního světla

Rostliny hrají v našich životech velmi důležitou roli. Nejenže dokážou zlepšit náladu, ale také jsou skvělým pomocníkem pro zútulnění každé domácnosti. A jak všichni víme, podmínky pro pěstování květin jsou mnohdy velmi komplikované.  Toto ovšem neplatí v případě pěstování květin ve speciální lampě, s kterou vám půjde pěstování úplně samo!

We Love Eames proto navrhlo takovou lampu, která umožní pěstování květin bez každodenního světla. Květiny umístěné v této speciální lampě nevyžadují žádnou lidskou péči, jako je zavlažování a větrání. Speciální LED světlo tak umožňuje rostlinám dělat fotosyntézu bez jakýchkoliv problémů.

we-designed-these-lamps-to-grow-plants-in-windowless-spaces-5__880

We-designed-these-lamps-to-grow-plants-in-windowless-spaces__880 We-designed-these-lamps-to-grow-plants-in-windowless-spaces2__880

Zdroj: Boredpanda

Štítky:

Natálie je další ženou v naší redakci magazínu Objevit.cz (celkově čtvrtou :-)). Věnuje se převážně novým technologiím, marketingu a sociálním sítím. Natálie se zajímá také o zdravý životní styl a pomocí Instagramu se snaží motivovat a inspirovat ostatní fitness nadšence.

Komentáře

Nahoru