Telefonní budka, která dává peníze, se nachází v Praze

Náhodní lidé na ulici si mohli v pražském parku pěkně přivydělat prostřednictvím „kouzelné“ telefonní budky, která jim platila za každý dřep. 

Možná se vám někdy stalo, že jste prošli kolem telefonní budky a náhle začalo zvonit. Co byste v tuto chvíli dělali? Možná by někdo šel bez jakékoliv povšimnutí dál a budky si nevšímal. Naopak by někdo zvedl sluchátko a zeptal se: „Kdo je?“

A popřípadě vysvětlil, že se jedná o zřejmý omyl. Ale co kdyby se ze sluchátka ozvalo „Udělej dřep!“?

Je jenom na vás, jak byste zareagovali. Podívejte se, jak někteří lidé reagovali. A také – jak si poměrně lehce a rychle vydělali. Bohužel takovéto „kouzelné“ budky ještě nevyrábí, ale kdyby začali asi nikdo by se nezlobil a možná by dokonce začal i posilovat, jen aby si mohl trochu vydělat jen tak na ulici. Test probíhal v pražském parku Ladronka a lidé, kteří nakonec museli dělat dřepy se i překonali. Maximum bylo přes 600 dřepů – to si někdo doopravdy vydělal.

Štítky:

Vybírá jen ta nejlepší témata a snaží se psát tak, aby to lidi bavilo. Nezastavuje se před ničím, na rozhovory bere suprové lidi. Řídí se heslem "Per aspera ad astra", tedy "Přes překážky ke hvězdám".

Komentáře

Nahoru