Tisková zpráva: Telnames rozvířila trh s doménami díky mobilní iPhone aplikaci

Inovativní aplikace umožňuje každému koupit internetovou doménu jen s přihlašovacími údaji do e-shopu App Store

Firma Telnames ( http://telnames.com) dnes způsobila revoluci na trhu s doménovými jmény, díky aplikaci Telnames Mobile Website Builder pro iPhone. Tato aplikace, jako vůbec první svého druhu, umožňuje podnikatelům, firmám a dalším zájemcům zakoupit doménu a vytvořit své první webové stránky s podporou pro mobilní zařízení, za méně než 10 minut. Stačí jim k tomu jen jejich palec.

„Věříme, že tato aplikace změní pravidla hry, protože odstraní překážky v nakupování a vytváření webových stránek s podporou mobilních zařízení. Ode dneška tak může kdokoli, bez ohledu na jeho technické znalosti a schopnosti, snadno a rychle získat svůj prostor na mobilním webu, a to v řádu několika minut,“ řekl Khashayar Mahdavi, generální ředitel firmy Telnames.

Nedávné studie firem Google a Kelsey odhalily, že 58% malých firem v USA nemá webové stránky a 98% firem své stránky neoptimalizuje pro mobilní zařízení.

Pan Mahdavi dále dodal: „Tyto výsledky ukazují, že stávající řešení pro malé firmy jsou v této oblasti značně neuspokojivá. Naše aplikace pomůže tento problém vyřešit.“

Aplikaci Telnames Mobile Website Builder si můžete zdarma stáhnout již dnes z internetového obchodu Apple App Store. Další informace o této aplikaci a o firmě Telnames najdete na webové stránce http://telnamesapp.tel ( http://www.telnames.com )

O společnosti Telnames – http://www.telnames.tel

1. Zdroj: Google ( http://siteswan.com/2012/07/31/percentage-of-small-businesses-without-a-webs ite )

2. Zdroj: Kelsey ( http://www.biakelsey.com )

Roční poplatek za doménu s koncovkou .tel při nákupu prostřednictvím této nové aplikace, činí 14,99 liber včetně DPH. Ceny v místních měnách pak určuje společnost Apple. Aplikaci si můžete stáhnout v angličtině ve všech e-shopech Apple App Stores.

UPOZORNĚNÍ PRO VYDAVATELE

Kontakt pro média:

Severní Amerika: Roman Skuratovskiy – Roman.Skuratovskiy@edelman.comhttp://romanskuratovskiy.tel

Evropa, Asie, Střední východ: Tom Barnett – t.barnett@arpartners.comhttp://tombarnett.tel

Zdroj: Telnames

Zdroj: ČTK/Protext

Komentáře

Nahoru